• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı olsun, umarım eternity gibi olmaz... ve emekleriniz karşılığını bu serverda alırsınız
hp/mp 1 gold yazmışsınız, npcdeki 9dg itemleride 1gold yapın ve gold rateye hiç dokunmayın. aynen isrodaki gibi olsun. piyasa yine uçmasın...

Mantıklı aslında.Npcdeki tüm itemler (Vigor felan hariç) Setler,takılar,silahlar,potlar 1 gold olup gold rateler 1x olursa piyasanın uçma ihtimali kalmaz

Keşke 2. KEz 110 Cap Açmasaydınz Ama Eski Oyuncu kitlesi dönerse bende başlarım :D

bnm istegim 28 gün grab pet birde 64 lvl gayet güzel olurdu

+ 20- 30 tane %100 speed scrool vern bari

Başlangıç 1 lvl olsun ama sp 2m olsun,ugrasmayalım GAP la falan.

Aynen ilk önce eu pt ve guildleri kuralım sonra kafamıza göre ^^ beyler guild olursa yerimi ayırın

birşey sormak istiyorum, silk taşıma gibi bir olay var mı acaba? benim her iki serverda da (trinity ve infinity) yaklaşık 800silkim var her ikisindede. çok uzun zaman önce bırakmıştım oyunu silkler aynı şekilde duruyo charlarda, bu yeni oyuna başlamak istiyorum bu silklerinde boşa gitmesini istemiyorum. birşeyler yapılabilir mi bu konu hakkında? Özellikle Ümit cevap verirsen sevinirim.

Merhaba, yeni server hayırlı olsun. sormak istediğim bişey var.
Zaten piyasada 110 cap serverler var.
Oyuncular neden sizin serverinizi seçsin yani diğer serverlerdan farkı ne olacak acaba?

Bu Arada Şu Job Rateleride biraz yükseltin Herkez Kervan Çeker Guild kuran olrsa Bende yanınızda oynamak isterim :D Bu arada Vsro Filesmi

tamam gold rate 5 x job 3.5 x yapın süper olur -.-

zaten elixirler npcde olucak demişler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri