• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gerçekten bu çok iyi oldu başlanıcak server arıyordum 3 gündür.

Arkadaşlarımı toplayıp guildi kurup başlayacağım bende inşallah eskisi gibi olur.

Hayırlısı olsun ne diyelim böylece infinity ve trinitynin fişi çekilmiş oldu
PS: 146 kişi konuya bakıyor :D

tamda infinityde sistemi yeniden oturtmuş setimi vs. tamamlamıştım ama ortam yoktu umarım yeni swde infinitynin başındaki gibi ortam olur

Her ne kadar oynamasamda ümit abi ve ekibi için güzel bir başlangıç olması dileğiyle , hayırlı olsun :)

Şuan Sp 2m degilmi başlangıçta ?
Millet Sp kasıp sıkılmasın baslar baslamaz ..d

Eveetttt oyun indiğine göre ve üyelikte aldığıma göre tek yapmam gereken açılmasını beklemek :) yalnız bi haksızlık var oyunda bir kişi online gözüküyo bizden önce başlamış biri yani,kimseye kıyak geçilmesin lütfen :P :D

Eveetttt oyun indiğine göre ve üyelikte aldığıma göre tek yapmam gereken açılmasını beklemek :) yalnız bi haksızlık var oyunda bir kişi online gözüküyo bizden önce başlamış biri yani,kimseye kıyak geçilmesin lütfen :P :D

Kardeş ben girdim niye açık ediyosun sun düşürmem lazım 11 dg sun

Ve oyun artık bendede indi :D Oyun açıldıgında grupça kasılanlar olursa aralarına benide alabilrlermi acep :D

Sizden tek istediğim diğer sv'deki hataları yapmayın. Ratelerle oynayıp sonra değiştirmek gibi. Bu arada geliyorum sw'ye hayırlı olsun şimdiden :)

Dip Not : 2x yapmayın alcmy rate'i. Düşük olmasın o kadar. + ya göre şansı değerlendirin. +0 ile +4 arası % 90 , +4ile +8 arası %45. +8 ile +12 arası %10 gibi sonrası çok çok daha zor olsun. Hani değerleri siz belirlersiniz ama 2x çok düşük gerçekten :) Sonuçta basma kolaylığı bi kişiye değil herkes için geçerli. Tabi çok kolay olsun demiyorum ama dediğim gibi aralık aralık şans aralığı değişirse gerçekten çok daha güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri