• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizden tek istediğim diğer sv'deki hataları yapmayın. Ratelerle oynayıp sonra değiştirmek gibi. Bu arada geliyorum sw'ye hayırlı olsun şimdiden :)

Dip Not : 2x yapmayın alcmy rate'i. Düşük olmasın o kadar. + ya göre şansı değerlendirin. +0 ile +4 arası % 90 , +4ile +8 arası %45. +8 ile +12 arası %10 gibi sonrası çok çok daha zor olsun. Hani değerleri siz belirlersiniz ama 2x çok düşük gerçekten :) Sonuçta basma kolaylığı bi kişiye değil herkes için geçerli. Tabi çok kolay olsun demiyorum ama dediğim gibi aralık aralık şans aralığı değişirse gerçekten çok daha güzel olur.

2x düşük diyorlar allahım sabır ver

isro 1 x ken sabah akşam elixir aldığımız günleri ne çabuk unuttunuz?

Oyundaki tek kişi benim gm yiz biraz farkımız olsun değil mi :)

Yeni resimler eklendi.Yarın oyun aktif olacak. Başlangıç 1 lwl düşürülmüştür 76 honor sun weaponlar ve moon set levelleri 1 e düşürülüp sizin için rahatlık ön plana çıkarılmıştır :)

2x düşük diyorlar allahım sabır ver

isro 1 x ken sabah akşam elixir aldığımız günleri ne çabuk unuttunuz?

Kardeşim +20 ye kadar parlama var ise o parlamaları görmek isteriz. Gidipte +5ten sonra patlıcaksa ne anlamı var ? İnfinity 2x değilmi ? Serverda kaç ay oynadım max +7 basılabiliyo oda çok çok şanslı olcaksın. Dediğim gibi + aralıklarına göre değişirse gerçekten çok daha iyi olur.

Bide bişey daha immortal stone satılabilir mi npc'de ? Mesela 1 bil gibi bi fiyattan ? Veya astral stone ? Tabi yüksek fiyatlardan veya coins ile. En azından bu sayede piyasadada uçma yaşanmaz belki. Tabi silk ile bu stone'ları çok satıyosanız o ayrı :)

Kardeşim +20 ye kadar parlama var ise o parlamaları görmek isteriz. Gidipte +5ten sonra patlıcaksa ne anlamı var ? İnfinity 2x değilmi ? Serverda kaç ay oynadım max +7 basılabiliyo oda çok çok şanslı olcaksın. Dediğim gibi + aralıklarına göre değişirse gerçekten çok daha iyi olur.

Bide bişey daha immortal stone satılabilir mi npc'de ? Mesela 1 bil gibi bi fiyattan ? Veya astral stone ? Tabi yüksek fiyatlardan veya coins ile. En azından bu sayede piyasadada uçma yaşanmaz belki. Tabi silk ile bu stone'ları çok satıyosanız o ayrı :)
Ben sana pk2 edit yaparım özel +1 ken +20 gibi parlar

2x olan rateyi artırıcaklar +20nin parlaması görülsün die 7/24 8/8 pt yapıor adamlar bir pcde +20 yapcaklar sonra Gine uçucak fiyatlar

Oyundaki tek kişi benim gm yiz biraz farkımız olsun değil mi :)

Yeni resimler eklendi.Yarın oyun aktif olacak. Başlangıç 1 lwl düşürülmüştür 76 honor sun weaponlar ve moon set levelleri 1 e düşürülüp sizin için rahatlık ön plana çıkarılmıştır :)
Evet olmalı :) şu 76 honor sun weopenlar ve moon set levelleri 1 e düşürülmüş cümlesini tam anlamadım ama galiba 1 lvlde onları alabiliceğiz,teşekkürler :)

Serwerın açılmasını beklemeye baslıyabilirz sonuçta yarın açılcak demişti we saat 12yi geçti D:

2x olan rateyi artırıcaklar +20nin parlaması görülsün die 7/24 8/8 pt yapıor adamlar bir pcde +20 yapcaklar sonra Gine uçucak fiyatlar

Kardeşim anlamak istemiyosunuz galiba :) Rateler tüm + larda aynı olsun demiyorum. + aralıklarına göre değişsin diyorum. İnsanlar buna bile hiç durmadan vaki ayırırlar. Ben diyorumki örneğin +0 ile +4 arası %75 , +4 ile +8 arası %45 , +8 ile +12 arası %20 , +12 ile +16 arası %10 , +16 ile +20 arası %3 gibi..

Şimdi sen durmadan +1 , +2 de patlatırsan silahını sıkılırsın. ama +10 , +7 , +5 de patlatırsan bi daha bi daha denersin oldu olucak diye. Biraz mantıklı olalım.

Diyosunki +20 pahalı olcak. Tabikide öyle olması gerekiyo.Oyunun amacı bu en iyi herşeye sahip olmak. Eh buda lüks ister. Ama seninde +20 basma ihtimalin var sende basabilirsin sonuçta..

Konu hakkında bilgisi olanlara soruyorum sun ve moon itemler yine uniquelerden mi düşecek yoksa normal moblardanda düşecek mi acaba ??? Yine sadece Uniquelerden düşecekse bi wizz açmak şart malesef :)

Kardeşim anlamak istemiyosunuz galiba :) Rateler tüm + larda aynı olsun demiyorum. + aralıklarına göre değişsin diyorum. İnsanlar buna bile hiç durmadan vaki ayırırlar. Ben diyorumki örneğin +0 ile +4 arası %75 , +4 ile +8 arası %45 , +8 ile +12 arası %20 , +12 ile +16 arası %10 , +16 ile +20 arası %3 gibi..

Şimdi sen durmadan +1 , +2 de patlatırsan silahını sıkılırsın. ama +10 , +7 , +5 de patlatırsan bi daha bi daha denersin oldu olucak diye. Biraz mantıklı olalım.

Diyosunki +20 pahalı olcak. Tabikide öyle olması gerekiyo.Oyunun amacı bu en iyi herşeye sahip olmak. Eh buda lüks ister. Ama seninde +20 basma ihtimalin var sende basabilirsin sonuçta..

İyide 2x Az deil ki?

Yarın 11 12 den önce açılmaz onu baştan belirteyim arkadaşlar ve sizden ricamız biz flash reklam bannerlarını ayarladık bütün gün sizde arkadaşlarınıza yakınınızdaki cafelere oyunumuzdan bashedin ve bilgilendirin ve oyunu doldurarak keyfini sürdürün :)

Yarın 11 12 den önce açılmaz onu baştan belirteyim arkadaşlar ve sizden ricamız biz flash reklam bannerlarını ayarladık bütün gün sizde arkadaşlarınıza yakınınızdaki cafelere oyunumuzdan bashedin ve bilgilendirin ve oyunu doldurarak keyfini sürdürün :)
GEcenin bu saatinde 150 kişi bu konuda olduguna göre bayağı dolucak :D

SW süper olacak buna eminim. Bu sefer emekleriniz karşılıgını alıcaksınız BP ekibi baya oyuncu bu sw de oynucak. Ben Eternity'den ApopTecaL & Valid_ID Yeni Sw dede VampireTouch adında guildimizi acıcaz gelmek isteyen arkadaşlar aynı pm lerden oyun içi ulaşabilirler zaten sw acılır acılmaz glo atıcam şimdiden herkese Bol Nova lı Droplar bol eglenceler arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri