• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yahu simdi onu anlatırsam kafanız karışır onu 60 cap tan beri sro oynayanlar bilir anca :D siz m li sistemin oyuncularısınız :haha

npcde pot ve speed ler 1 gold arkadaşlar ne pota para gidecek nede speed e anladınız mı ? 10m size alex'e rahat rahat yeter.

yav biz potumuzu speedimizi rahatça alalımda gerisi sorun değil :D

Ümit abi saolda zaten 110 cap var biz eski zamanı özledık 80 veya 90 olsaydı guzel olurdu hmmm

Benim anlamadığım şu şimdi eski 110 cap sisteminin üzerine black weaponlarda mı var yoksa 12 ve 13 degreeda var mı infinitydeki gibi olayı açıklar mısınız ?

110 Cap klasik sistemini uyguladık arkadaşlar :) Ekstra olarak ise 13dg leri kaldırdık suan infinity de bulunan puanla item alma sistemini getirdik. 1 -2 güne bp itemlerini tamamen değiştireceğiz ve şoke olacaksınız.

110 Cap klasik sistemini uyguladık arkadaşlar :) Ekstra olarak ise 13dg leri kaldırdık suan infinity de bulunan puanla item alma sistemini getirdik. 1 -2 güne bp itemlerini tamamen değiştireceğiz ve şoke olacaksınız.

Karaca şimdi server kesin bugün açılıyor demi?

Sıkıntı yaşanmaz ise dün oyuna girdik test ettik sıkıntı yoktu sezer geldiği zaman bir toplantı yapılacak sonra oyunu sizlerin hizmetine sunacağız.

Sıkıntı yaşanmaz ise dün oyuna girdik test ettik sıkıntı yoktu sezer geldiği zaman bir toplantı yapılacak sonra oyunu sizlerin hizmetine sunacağız.

Bana kalırsa elitepvpersdede konu açsaydınız yeni server olucağı için yabancılardanda gelen olur büyük ihtimal

Elitepvpers o kadar velet doluki serverda free silk olmadığını gören ''no free silk fail server'' yazıyor , bence açmak hata orada kötülemekten başka yaptıkları yok

Aynen öyle iyice bozuldu epvp.Hele o disco teka zaten elimde kalacak :D

Mutlu son almanlara laf koyuyorum diye 2 kere ceza vermişti demek yine vermiş gece :D
W8FJn.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri