• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serveri birleştirmek , öyle az buçuk birşey değil okadar kolay bir işlemde değil :) Bu daha önce düşünüldü ama tonlarca item ve 3 server içinde ayrı database var ve idler karışıcaktır . Ayırmaya kalksan bu işlemi elle yapsan %50 başarılı %50 başarısız olursun bu işlemde en az 2-3hafta sürer. Akıl vermeden önce düşünmekde gerekiyor.

Söylediklerimi akıl vermek gibi algılamayın sakın... olarak yazmıstım sanırım, :) sadece öneri benimki...

Şuan indiyorum BP ye hiç bulaşmıcaktım yeni serveri duyunca dedim hemen gelem iniyor şuan ay başı olduğu iyi adil kullanım kotası 0 landığı için :D hızlı iniyor :D

aynısını bende düşünüyordum ama görünce başlayasım geldi ve başlıyorum.

7fn3z.png

İlk silk alan benim galiba -.-

Yanlışın var :) Sezer 120 fileslerini entegre etti chernobly çaldı 120 olan databaselerin hepsinde CHARACTERDATA gibi bir tablo vardır o tabloyu sezer oluşturdu ve o tabloyu barındıran shardların hepsi sezere ait ;)

Yanlışın var :) Sezer 120 fileslerini entegre etti chernobly çaldı 120 olan databaselerin hepsinde CHARACTERDATA gibi bir tablo vardır o tabloyu sezer oluşturdu ve o tabloyu barındıran shardların hepsi sezere ait ;)
_REFCHARACTEDATA, npcpos npcpos2 _refobjcommon2 gibi dolu vardı :haha

Bende başlıyorum nickim Tengri eski dostlar eski arkadaşlar hep beraber gene guildimizi kuralım ve akalım de haydii =)

Dedim ya 120 Databaselerin hepsin CharacterData tablosu vardır ve bu 120databaseler tamamen sezere aittir.

Aynen eski zamanlar geri gelsin artık bende geliyorum
CosmoS

Benim bildiğim bu kingli tayfası yaptı ama tam bilgim yok.Aman kimin yaptığı önemli değilya :D
O saçma sapan server çoktan kapandı bp hala ayakta önemli olan bu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri