• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya infinity varken bu neden açıldı merak ediyorum ikiside 110 cap devamlı oyuncular bölünüyor :((

Amaç yeni oyuncu kitlesi oluşturmak ee JOYMAX'ada aynı soruyu yönelt ozaman caplar aynı sürekli niye server açıyorsunuz desene?

Server birkaç saate açılacaktır.Oyuna başlayanlar 76 lwl sun görünümlü ve statlı 1 lwl itemlerle başlayacaklar.Kasmak blackpearl ile artık zor değil !

# Zaman vermiyorum az sonra da açılabilir 2 3 saate 'de süpriz olsun değil mi.

Server birkaç saate açılacaktır.Oyuna başlayanlar 76 lwl sun görünümlü ve statlı 1 lwl itemlerle başlayacaklar.Kasmak blackpearl ile artık zor değil !

Neden o kadar geç :(

öyle süpriz olmaz olsun :D

Geç olsunda güç olmasın inşallah herkese hayırlısı olur ama bi süpriz olupta 5-10 dakikaya süper olur :D

Aynen öyle harika olur silki çektim bekliyorum launcher aç / kapa yapmaktan ellerime ağrı girdi ya

admin ve yöneticilerin meydan dayağı çekmiyiceğini bilsem " server açıldı " diğe şaka yapıcam ama korkuyorum . daha yaşım genç :D

Şu 76 level sun görünümü olan itemleri kaç levele kadar kullanabiliriz cahil kaldım :D

admin ve yöneticilerin meydan dayağı çekmiyiceğini bilsem " server açıldı " diğe şaka yapıcam ama korkuyorum . daha yaşım genç :D

Kaç kişi sw'nin açılmasını bekliyor :D Üyelerden yiyiceğin dayak yöneticilerinkinin yanında sinek ısırığı gibi kalır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri