• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abi mii?? Olm sen kimsin lann :D O zamanlar ezikdim infinity'nin ilk başlarında şimdi sen bana + bas dersin :D O derece çicem :D
işte örnek arkadaşlar önce abi der yararlanır rica eder lütfen der ama işini gördükten sonra bu hale gelir :D sen benim gözümde hala +5 basamayan kaya abi bowuma +5 bas diyen eziksin konuşma :D

final haftası oyunmu açılır arkadaş evden çıkamadım açılmasını bekliyorum.
:saw:​

Evet arkadaşlar yeni kampanya oyuna giren ilk 3 kişiye benden dress

Param olsadı alırdım :D

işte örnek arkadaşlar önce abi der yararlanır rica eder lütfen der ama işini gördükten sonra bu hale gelir :D sen benim gözümde hala +5 basamayan kaya abi bowuma +5 bas diyen eziksin konuşma :D
Son cümlen bir anneden alıntı gibi :D Kaç yaşına gelirsen gel sen benim için hala çocuksun :D Kess senin yüzünden infinity'de az dolandırılmadım :D

Kaya abi bana crit bas criiit 3 stone ile 20 crit yaptığın günü hatırladıkça ağlıyorum :D
ahaha o anki sevinme şeklin daha bi güzeldi :D daggeride +8de yakmıştım ama sanırım :D

Son cümlen bir anneden alıntı gibi :D Kaç yaşına gelirsen gel sen benim için hala çocuksun :D Kess senin yüzünden infinity'de az dolandırılmadım :D
dolandırılmak? ben olmasam o serverde seninle ilgilenen olmazdı la setini bile ben yaptım hatırlatıyım çiçeğim :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri