• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk başta öyle okudum :D hymeraymış isim tamam kaptım bunu :D

Hümeyraa :haha:haha:haha:hahaGülmekten öldüm :haha:haha:haha:haha

Onu duysun sorun değil de işin tuhaf yanı ortaokulda bir kız arkadaşım vardı, nerdeyse 6-7 senedir görmüyordum geçen evlenmiş ve bizim bulunduğumuz apartmana taşınmış sanki dünyada başka yer yokmuş gibi, bizimki duyarsa kesin evi taşıttırır bana :D

Sadece media.pk2 indirip infinity nin içine atsak olmuyor dimi ?
Full clienti indiremedim de idm kullanıyorum indirme başlamıyor bir türlü. idm'den de denedim mozilladan da ama olmuyor.

Onu duysun sorun değil de işin tuhaf yanı ortaokulda bir kız arkadaşım vardı, nerdeyse 6-7 senedir görmüyordum geçen evlenmiş ve bizim bulunduğumuz apartmana taşınmış sanki dünyada başka yer yokmuş gibi, bizimki duyarsa kesin evi taşıttırır bana :D

nerden duyucak be abi ? :D ( ümit abi benim şu nova seti halledelim yoksa her an yenge haberdar olabilir ona göre :( )

Sadece media.pk2 indirip infinity nin içine atsak olmuyor dimi ?
Full clienti indiremedim de idm kullanıyorum indirme başlamıyor bir türlü. idm'den de denedim mozilladan da ama olmuyor.

Oynamasına oynarsın ama birçok şeyde sorun yaşarsın, full client indirmen daha mantıklı ve sağlıklı.

nerden duyucak be abi ? :D ( ümit abi benim şu nova seti halledelim yoksa her an yenge haberdar olabilir ona göre :( )

Yürü git len pis şantajcı :D

Zaten idman ile indiriyorum :S

İlginç bende idmanla ve idmansız hiç bir sorun yok normal iniyor. Alternatif upload edeceğiz de mediada ufak tefek birkaç sorun var onları düzeltip tam bir şekilde upload etmek istiyoruz o da bikaç günü bulur.

İlginç bende idmanla ve idmansız hiç bir sorun yok normal iniyor. Alternatif upload edeceğiz de mediada ufak tefek birkaç sorun var onları düzeltip tam bir şekilde upload etmek istiyoruz o da bikaç günü bulur.

Ümit abi benim media'da birçok şeyi fixledim.yeni media'ya ondan alında koyun.Textdata'ları özellikle.Görevlerin hiçbiri yoktu yazı olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri