• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ümit abi benim media'da birçok şeyi fixledim.yeni media'ya ondan alında koyun.Textdata'ları özellikle.Görevlerin hiçbiri yoktu yazı olarak

Media orjinal olmalı, sen skillbar falan değiştirmişsin, autoselect eklemişsin. Orjinal halini bozmamalıydın.

Ümit abi en çok katkıyı ben yaptım bügün hem honor alayım diye hemde herkese serverı tanıtıp yardımcı olayım diye 62 mezun verdim hepsini 70 e kastım herşeyi anlattım gelen diyor server iyimi 2 saat dil döküyom :D inş hep böle gider muhteşem abi.

Herkese desteği için teşekkürlerimi sunuyorum.

çeşitli forumlarada konu açıp reklam vermek gerek.

trnitynin clientine attımda mediayı suan sorun yok ılerde yasarmıyım ümit abi ?
dipnot: ful cliente 4saat diyo oylebi lanet internetim var :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri