• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu blackler neden Bpoint ile alınmıyor ?. Bugun boşuna para verecektim.

Dropratelerden pek çakmadım arkadaşlar kusuruma bakmayın ben + basmayı sorucaktım diğer serverlar gibi basit mi yoksa + basmak gerçekten zor mu mesela elite sro gibi ?

Silah satışı olan bir sw'nin ömrü daha az olur.Kimse silah'a para vermek istemez.Alan oluncada şöyle derler;

Adam parayla alıyor biz burda emeğimiz ile uğraşıp yapıyoruz.

Haklılarmı evet bana göre haklılar.Adam uğraşıp basıcak bir başkası para verip daha iyisini alıcak.

Black Point sistemini tam olarak incelerseniz anlarsınız ama ben size özet olarak açıklayım.

~ Black Point yeni çin seddi etkinliğine katınlardan ve kervan çekerek kazanılır.Çin seddine katılanlar karşı jobu keserek kendi hanesine puan ekler ve o puan ile de black silah satın alırlar.

~ Pearl yani silk ürünümüz ise ücret karşılığı ile satılır.Silk ilede dress vb özel eşyalar alınır.

CH. Captain görevi için gerekli tuzak görevi.. 2 gündür uğraşıyorum, 384 tane tuzak kurdum hala kabul etmiyor.. Millet 20~30 'da bitiriyor. Bana mı inat var ? :D

Oyuna ip limit getirebilirmisiniz?3 char falan.İnternet kafelerle konuşup ayrıcalık sunulur ilerde.Ama böyle herkes 2 pt kuruyor <.<

job war giriş saatlerini biraz sıklaştırırmısınız cuma günü

Unique spawnda hata mı var ? Seri gidiyordum tg , cerb , ivy fakat uri çıkmadı 1 saat filan bekledim halen çıkmadı. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri