• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada oyunda skill açarken,yerden item alırken lag giriyor çok sık.sonra bir anda geçip hızlanıyor.Sonra tekrar giriyor vs :D

ıp limit getirilmesi saçma olur 2 günde yine baya kişi nova düşürdü bundan sonra oyuna başlayanlar kasamıcak düşüremicek server yeni olsada bir tarafda haksızlık olur diye düşünüyorum

ip limiti yalan olur mbotun kendı proxy si var ayarladınmı canavar gibi çalışır

ıp limit getirilmesi saçma olur 2 günde yine baya kişi nova düşürdü bundan sonra oyuna başlayanlar kasamıcak düşüremicek server yeni olsada bir tarafda haksızlık olur diye düşünüyorum
server daha 4-5 gun oluyor acılalı hiç bir sey için gec degil ip limit gelırse bir cok seyin onune gecılmıs olucak :)

Gördüm ki muhabbete doyum olmuyor. Bu sohbet konusu değil. Diğer konudan sohbet edin!
#Kilit

CH. Captain görevi için gerekli tuzak görevi.. 2 gündür uğraşıyorum, 384 tane tuzak kurdum hala kabul etmiyor.. Millet 20~30 'da bitiriyor. Bana mı inat var ? :D

Kardeşim sen çıktıktan 5 dakika sonra görevi tamamladım üstüne üstlük General görevini de tamamladım :)

Ben sana şimdi geliyorum demiştim ( TheHangover )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri