• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Socket Stone Sistemi Yapımdan Kullanıma Resimli Ayrıntılı Rehber

Teşekkürler arkadaşlar.PVP de çok işe yarıyor socket stone lar.Kısa süreli olmasına aldanmayın 15 sn de zaten darmadağın ediyorsunuz rakibi.Böyle bir imkan var yapması da kolay kullanmak lazım :)

Staffıma stamina bastım ama 17sn sürüyor bu HP artırma işlemi bana kısa geldi. :)

Staffıma stamina bastım ama 17sn sürüyor bu HP artırma işlemi bana kısa geldi. :)

Zaten çok uzun süre artırsa oyunculuğun ne anlamı olacak.Bunlar sadece zor zamanlarda,uygun ve gerekli yerlerde sizi rakiplerinizden bir adım önde tutmak için.Tabi iyi kullanabilirseniz :D

Zaten çok uzun süre artırsa oyunculuğun ne anlamı olacak.Bunlar sadece zor zamanlarda,uygun ve gerekli yerlerde sizi rakiplerinizden bir adım önde tutmak için.Tabi iyi kullanabilirseniz :D

Haklısın bilmiyordum çok saol cevap için :)

Bu arada seni ne zamandır forumda göremiyorduk nerelerdeydin?

Sorma bir ev belası vardı başımda ancak kurtulabildim.Şimdi yeniden ve bomba gibi dönmeye hazırlanıyorum yeni konular ve rehberlerle :)

herkes aynı sekılde anlatıyor

ztn butun sıtelerde burdakı anlatıldıgı gıbı ama 101 altı iteme basmak ıcın artıson magıc stone ıstemıyor TOKEN artısan magıc stone ıstıyor o nerde TOKEN ARTISAN MAGIC STONE yuzukcude satılan sadece artısan magıc stone o olmuyor

11dg legend takı set aldım accsry bunlara bir şey basabilirmiyim _? ve immortayl set var onlara ne basabilirim

Geri