• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

YGS nasıl geçti? / 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tercihler lys ile birlikte mi gelicek acaba bu arada ilk girişim türkçe 31 net geldi ciddi anlamda sosyal mesaj verdi ösym bana :D

Kolay gibi gözüken bence çok zor bir sınavdı. Türkçe ile din sorularına anlam veremedim. Seneye bi daha

Bana Kimya biraz zor gibi geldi fizik matematik falan bakmaktan kimyaya çok az zaman ayırmıştım kimyadan biraz korkuyorum açıkcası diğerlerine bakıcak olursak güzeldi zamanda yetti ama Türkçede soruları bi kaç kez okumak zorunda kaldım allahtan biyoloji çok kolaydı çatır çutur çözdüm zamanı denk getirdim :D Geçmiş olsun herkese :)

Din soruları gerçekten çok zordu felsefede öyle.

Temel matematikte geometri soruları hariç matematik kolaydı 3 tane boşum var , fen biyoloji çok çok zordu , Türkçe deseniz "Öyle bir sormuşlar ki okurken acaba ben şimdiye kadar Türkçe mi " gördüm dedim

Temel matematikte geometri soruları hariç matematik kolaydı 3 tane boşum var , fen biyoloji çok çok zordu , Türkçe deseniz "Öyle bir sormuşlar ki okurken acaba ben şimdiye kadar Türkçe mi " gördüm dedim
Aynen, kuzenim söyledi 1 sayfada 2 türkçe sorusu varmış, din sorularıda zormuş. Ailesi dindar biri olmasına rağmen 1 soru yapabilmiş dinden.

Ne demişler g.te giren şemsiye açılmaz geçmiş olsun arkadaşlar.

:(

BC5k4NlCcAA8a69.jpg

abi nasıl zor diyosunuz anlamıyorum ha din soruları zordu diyo la yukarda paragraf veriyo onu yorumlıcaksın ne var bunda ?

Türkçe 36.25
mat 23.25 :(
sos 34

378 tahmini ygs5 puanı , bundan sonra çok sıkmam gerekecek , gerekirse pcyi kaldırıcam ama şu 80 günü inekleyerek geçireceğim.

Kalbim kadar temiz bir optik form verdim.

Şaga la yaptık bişeler ama bakçez

YGS ayıp etti bu sene. Türkçeyi 30dk'da yapmama rağmen matematiğe geri dönemedim boşlar kaldı öyle :/

La caner oku yap diyorsun da senin karşında normalde 37 den aşağı net çıkarmayan biri duruyor türkçe de fakat bugün ki sınavda 29 anca cıkardım okudukların anlasılmıyor ve paragraf kısa olsada yogunluk olarak fazla idi.Buda tıkadı ve şoka soktu.

türkçe 32d 6y
matematik
37d 2y
sosyal
23d 5y
fen
34d 4y

425
falan ygs ye daha fazla kasmam gerekicek

Geri