• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Para Kazanma Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Eyvallah ben günlük 300tl den fazla kazanıyorum benim dediklerimle senin yazdıklarınla alaka birşey görmedim neyse arkadaşın zaten onu savunurusn objektf olun az.

senin 300 tl kazandığın yerde ben milyar kaldırırımda günde ayık ol adsensin dikkatini çekme üzülürsün.

@Doo bu konuyu yaklaşık 1 haftadır inceliyorum youtube hakkında kimse ağzını açmıyor millet parasını alıp kaçıyor adam sana ya da bize burda ufakta olsa bi bilgi vermeye çalışmış sen neden bu kadar kastın ki rütbe çok mu önemli rütbe işlerine ne zamandır üyeler ilgileniyor ne zamandır kimin hak edip etmediğine üyeler karar veriyor ?

senin 300 tl kazandığın yerde ben milyar kaldırırımda günde ayık ol adsensin dikkatini çekme üzülürsün.

Konuyu nereye getiridn farkındamısın ben ne diyorum sen ne dıyorsun :)
düzgün kafayla yazdıklarımı okursan sevinirim
istersen milyar kaldır ben mutlu olurum ben ayığım zaten.
tek adsense ile çalışacak kadar amatör değilim.

Konuyu nereye getiridn farkındamısın ben ne diyorum sen ne dıyorsun :)
düzgün kafayla yazdıklarımı okursan sevinirim
istersen milyar kaldır ben mutlu olurum ben ayığım zaten.
tek adsense ile çalışacak kadar amatör değilim.

İşte yavaş yavaş adsensin dikkatini çekmeye başladın hayırlı işler .
Banlandığında ben nerede hata yaptım diye düşünme . Google kandırıbileceğini sanan çok sayıdaki uyanıklardansın sadece.
GoogleAdsens sadece sus payı verir adama o sus payına razı gelmezsen akibiyetin belli.

İşte yavaş yavaş adsensin dikkatini çekmeye başladın hayırlı işler .
Banlandığında ben nerede hata yaptım diye düşünme . Google kandırıbileceğini sanan çok sayıdaki uyanıklardansın sadece.
GoogleAdsens sadece sus payı verir adama o sus payına razı gelmezsen akibiyetin belli.

Bu işten adam gibi para kazananların kaç adsense ile çalıştıkları hakkında fikrin yok sanırım bakalım artık banlanırsakta canımız sağolsun para herşey değil.

Tavisyem para kazanmayı öğrendiğinizde ki ısracı ve takipçi olursanız % 100 öğreneceksiniz sakın abartmayın google gibi bir firmayı kandıramazsınız sadece kandırdığınızı sanırsınız. Adsensi banlananların hesaplarında ne kadar para kalmış okuyun ve ucuklayın.
Ben şahsen ilk ay 1500 gördüğünde para kazanmamı kapattım sizede tavisye ederim. Emeklemeyi öğrenmeden koşmaya kalkışmayın.

Bu işten adam gibi para kazananların kaç adsense ile çalıştıkları hakkında fikrin yok sanırım bakalım artık banlanırsakta canımız sağolsun para herşey değil.

Bu işlerde kendilerini usta ilan edenler var piyasada ama gel görki bir gün adsen iplerini çekecek. Emin ol o kara listeye girdikleride oradan onları hiç kimse çıkaramaz.
Dünya üstünde de google kandırabileceğini sanan tek ırk Türklerdir sanırıyorum ki başka ırk yok.

adamlar şaka gibi arkadaş .
10 leptop 100 lerce hesap farklı internet abonelikleri ile google kandırıyorlar.
ilk dikkatlerini çektiğinizde o cihazların aynı oda da oldukları tespit etmeleri bir kaç saniye.
yeterki hesapların biriyle dikkat çekilsin.

Tavisyem para kazanmayı öğrendiğinizde ki ısracı ve takipçi olursanız % 100 öğreneceksiniz sakın abartmayın google gibi bir firmayı kandıramazsınız sadece kandırdığınızı sanırsınız. Adsensi banlananların hesaplarında ne kadar para kalmış okuyun ve ucuklayın.
Ben şahsen ilk ay 1500 gördüğünde para kazanmamı kapattım sizede tavisye ederim. Emeklemeyi öğrenmeden koşmaya kalkışmayın.

500 tl yi görsem kapıycam o derece lazım para ama tık yok şimdilik :D

500 tl yi görsem kapıycam o derece lazım para ama tık yok şimdilik :D

Sen düzeni kurdun mu ?
Tık yoksa baya baya işin başındasın.
Sana şu kadarını söyleyin 1 ay bile olmadı kafa yapar gibi iş yapıyorum youtube üstünde . Şöyleki günü istetiğim miktara ayarlayacak derecedeğim o gğn 100 tl kazanmaksa amacım para kanazmayı kapamadan 100 tl de bıraktırım tıklamaları.
Ama emin ol vazgeçmezsen hepiniz akıllı cocuklarsınız sizde yapacaksınız.

xEdMQD.png
Bu tesadüf değil tamamen ben ayar çekiyorum bu oranlarla istediğim gibi oynarım ister düşürüm ister tavan yaptırırım. Bir daha söylüyorum sakın dikkat çekmeyin üzülürsünüz hiç açımazlar.

O kadar videoyu nerden buluyorsun abi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi yardimci ol gozunu sevem

sana ben hala anlatamadım senin o abilerin kanalları var ya aslında yok 1 saatlik işleme bakar neyi anlamıyorsun ki . kaşık yok bilader kaşık yok . senin o abiler deiğin 30 35 yaş gurubun ortasındayım ben bilmiyorsan öğren benim yaşım 34 . O abinler size hiç bir şey öğretmiyor bunu garanti ederim size. Ben ne yaptığımı söylesem burada öle baka kalırsın. Ben bu hayatı bu yaşıma kadar haybeye geçirmişim diye hayıflanırsın bana haybeden bir şeyler anlatmaya çalışıp muhalefet olma. Ben sana ne yapmaman gerektiğini söyledim. İster anlarsın ister anlamazsın sena kalmış.
Sana ufak bir matematik yapayım belki anlarsın .
az önceki tablonun ortalaması günde 100 lira buda ayda 3000 eder o hesaba ben günde 1 bilemedim 1 bucuk saat veriyorum ki o hesabı 5000 tl ortalamasına çıkarım. bunu günde 10 ile 15 saat arasında 1o hesaba uyguladığında ayda 50 bin tl yapar. Abinlere sor bakalım günde kaç saat uyuorlar pc başından kalkamıyorlar.
Dediğim gibi bana bir şey anlatma ben sonların yıllar içinde çözdüğünü 1 ayda çözdüm o abinlere şapka çıkartıtım. Benim çok para için tüketilecek bir ömrüm yok yaşanacak bi hayatım var bunun için lazım olanı kazanayım yeter de artar.
Sen ne anlatıyon ya ? :D

Bi yardimci ol gozunu sevem

abim benim yaptığım iş tamamen analiz . yardımcı olmam için anlatılacak bir şey yok . Giriyorum youtuba ölçüyorum biçiyorum dartıyorum bu video iş yapar diyorum yapıyor durum bu.
video nun telifi varmıdır ki telifin ne olduğunu iyi bilmen lazım var mı yok mu onu gözlemliyorum para kazanmaya açılacağına adım gibi emin olduğum video koyuyorum ve iş yapıyor. başka bi numra yok . sadece iş yapcağına inandığım video nereden bulacağın söylendi bana o kadar gerisini ben kendim hallediyorum tecrübe ile.
onu diyorum 2 saatir taklın youtuba da bir kaç zaman sonra zaten youtube sistemini çözeceksiniz.

Ben uyuyorum be cocuk parmaklar otomatiğe bağladı .

Vay babanın kemik su adama laf yetiştirecez diye saati 2 yapmışız ben zıbarıyorum arkadaş kimin ne hali varsa görsün :D

abi yaşın önemi yok hitap şeklinde hiç hoş değil benim dediklerimle snn anlattıkların çok farklı şeyler neyse sn git yat uyu uykun gelmiş sonra tekrar konuşuruz.

abi yaşın önemi yok hitap şeklinde hiç hoş değil benim dediklerimle snn anlattıkların çok farklı şeyler neyse sn git yat uyu uykun gelmiş sonra tekrar konuşuruz.

2 dk onuda anlatayım.
Bir adminin rica ile getirdiği adama biri çirkef yaparsa o admin ban bile atar.Usluba cok kafanı takma bence.

Geri