• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube Para Kazanma Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

2 dk onuda anlatayım.
Bir adminin rica ile getirdiği adama biri çirkef yaparsa o admin ban bile atar.Usluba cok kafanı takma bence.

Ben konuyu açan arkadaşın mod olmak için yeterli ne yaptıgını tartışırken sizin bu ben youtubeda çok iyiyim kingim havalarıyla karşılaştım...
ayrıca o birşey bilmeyen abilerin dediğiniz kişiler yüzlerce kişi o abilerin blgileriyle ekmek yedi belkide sizde onlardan öğrenip onlara taş atıyorsunuz.

Ayrıca ben size karşı bir çirkeflik yapmadım ban atabilirsiniz sorun değil. üyeliksizde forumda konu okuyabiliyorum.

Yarın sabah kalktıgınızda diyagloları okumanızı tavsiye ederim benim söylediklerimle sizinkilerin en ufak bir alakası varmı.

Ben konuyu açan arkadaşın mod olmak için yeterli ne yaptıgını tartışırken sizin bu ben youtubeda çok iyiyim kingim havalarıyla karşılaştım... ayrıca o birşey bilmeyen abilerin dediğiniz kişiler yüzlerce kişi o abilerin blgileriyle ekmek yedi belkide sizde onlardan öğrenip onlara taş atıyorsunuz. Ayrıca ben size karşı bir çirkeflik yapmadım ban atabilirsiniz sorun değil. üyeliksizde forumda konu okuyabiliyorum. Yarın sabah kalktıgınızda diyagloları okumanızı tavsiye ederim benim söylediklerimle sizinkilerin en ufak bir alakası varmı.
arkadasim ne kadar uzattin don lastigi gibi. oncelikle modumu begenmiyorsan defolup gideceksin.abilerinin sana anlattigi yalan yanlış eksik bilgilerle burada milletin kafasını bulandirmayacaksin. hala ısrar edersen emin o bsn ı aksam olmadan yersin. git abilerinden ogren ne ogreneceksen.

neyse senle cidden ugrasamam masem memnun degilsin vaktini atmayalım biz . ugurlar o.

Sen düzeni kurdun mu ?
Tık yoksa baya baya işin başındasın.
Sana şu kadarını söyleyin 1 ay bile olmadı kafa yapar gibi iş yapıyorum youtube üstünde . Şöyleki günü istetiğim miktara ayarlayacak derecedeğim o gğn 100 tl kazanmaksa amacım para kanazmayı kapamadan 100 tl de bıraktırım tıklamaları.
Ama emin ol vazgeçmezsen hepiniz akıllı cocuklarsınız sizde yapacaksınız.

xEdMQD.png
Bu tesadüf değil tamamen ben ayar çekiyorum bu oranlarla istediğim gibi oynarım ister düşürüm ister tavan yaptırırım. Bir daha söylüyorum sakın dikkat çekmeyin üzülürsünüz hiç açımazlar.
vds kullanıyormusun?
içerik yabancımı?
video uzunlukları ne kadar?

bu videolarım onaylanmıyor yav gri ünlem oluyor para kazanmada.Herşeyi denedim benzer sorunlarda farklı title başlık ile yükledim silip veya aç kapa yaptım para kazanmayı bir türlü onaylanmıyor videolar yediğim bir uyarı da yok

bu videolarım onaylanmıyor yav gri ünlem oluyor para kazanmada.Herşeyi denedim benzer sorunlarda farklı title başlık ile yükledim silip veya aç kapa yaptım para kazanmayı bir türlü onaylanmıyor videolar yediğim bir uyarı da yok
gri ünlemlerle uğraş düzenle bölümünden mozaikleştir görüntü karart bak sonra para kazanmayı aç ondan sonrada eskiye döndür bunu diyolar daha uygulamadım uygula olursa haber et :D

Konu açıldı bununla ilgili. Bizim bahçeyi çekip attım 3 dk bir video :D Para kazanmayı açtım tabii ki aktif oldu. Daha sonra video attım herhangi bir sorun yok. Arada özgün video atmak gerekiyor, içeriği ne olursa olsun

Konu açıldı bununla ilgili. Bizim bahçeyi çekip attım 3 dk bir video :D Para kazanmayı açtım tabii ki aktif oldu. Daha sonra video attım herhangi bir sorun yok. Arada özgün video atmak gerekiyor, içeriği ne olursa olsun
arkadaşım ne atarsam atayım ünlem veriyor anlatamadım.Ayrıca 40 tane videom var ünlem verdiğim tarzda birçok video attım onlarda ünlem olmadı benzeri başka bir videoda ünlem veriyor ve artık öyle bir hal aldı ki ne atarsam atayım ünlem veriyor kendi videomu bile yükledim denemek için.Özgün diyorsun 500 tane özgün video mu çekeyim işim gücüm yok spam yapıyorum tabiki çokta iyi gidiyo

arkadaşım ne atarsam atayım ünlem veriyor anlatamadım.Ayrıca 40 tane videom var ünlem verdiğim tarzda birçok video attım onlarda ünlem olmadı benzeri başka bir videoda ünlem veriyor ve artık öyle bir hal aldı ki ne atarsam atayım ünlem veriyor kendi videomu bile yükledim denemek için.Özgün diyorsun 500 tane özgün video mu çekeyim işim gücüm yok spam yapıyorum tabiki çokta iyi gidiyo
Yeni bir kanal veya hesap o zaman hocam düzelmiyorsa.

eskiyse gecemezsin içerik bozmadan bozarsanda kimse izlemez
sen daha ilk cıkarcıkmaz yapıştır flimleri dizileri

Geri