• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Youtube üzerinden para kazanan arkadaşlar (Yasak geldikten sonra ÖNEMLİ)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
maxigame-turuncubeyaz-logo.png

maxayrac3.png

Merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz gibi yasak geldi bir çok arkadaşımız dns,vpn veya hotspot gibi programlar kullanıp youtubeye erişiyor.Bu durumda sakın ama sakın adsenseye giriş yapmayınız.Otomatik olarak adsensense amerikada gözükecek bu sizin için çok büyük risk taşıyacak.Vpn veya dns ile youtubeye erişebiliyorsanız çerezleri silip vpn kapatmadan adsenseye giriş yapmayınız.
maxayrac3.png

proxy kullanarak reklamlara tıklayanlar ne olacak geçersiz tık hop adsense ban :D yabancı dil çalışıyorum iyiki türkçe çalışmamışım :)

DNS ile giriş yapmayak mı ? nasıl yapıcaz adsense siz yeni başlıyorum da :D

oğlum ya twitter gibi dns dahil engellenirse para kazanma işi komple yanacak ha öylemi doğru mu anladım şimdi ben :D

Arkadaşlar bilinen yanlışlara gelecek olursak ;

DNS kullanabilirsiniz ; , Hosts dosyası ile , ilgili domaini ilgili IP'ye yönlendirebilirsiniz.

fakat ; ZenMate dahil bunun gibi proxy ve VPN uygulamaları kullanmanız durumunda problem yaşarsınız.

DNS işini tek tek kapatıyorlar dns yi engellemesi çok zor ama tüm sistemi ttnet tarafından kapatılabilir direk twitterin fişini kesebilir :) ama o konuda esnek davranıyorlar DNS serbest bırakıyorki ttnet sırf bu twit face ve youtubeye giren adamlar var kapattırmmaları için bi yerlerden açık bırakıyorlar. Yoksa ttnet istesin kimse hiç bi yere giremez :)

Geri