• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1.5 Haftadır Evde Tekim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben anneannemin evinde tek basima 3.5 ay kaldim tabi kari kiz, icki vs. Derken ev resmen b*k goturuyordu hatta banyo yaptigim kuvette dahil sigara izmaritleri, bulasiklar, daginikliklar vs. Derken eve kiz getirmistim bastan assagi heryeri temizletmistim banyosuna kadar hahaha :D

Discovery cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Herşeyi geçtimde kız niye senin evini temizliyor enayimi :D

Kirli kıyafetleri yatağın altına dep, çöpleri balkona doldur, dışarı çıkacağın zaman 1 gün öncesinden sabunlu suya bas giyeceklerini as sabaha kurur giyersin ütü içinde biraz üstünden geç ütüyle bir şeye benzer zaten tuvalet tıkanmasın yeter başka sorun olmaz dediklerimi yaparsan :D

Geri