• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

130 Cap 130 Skills Baghdad Map Cons FW

Bizim milletimiz nekadar art niyetli olmuş ya adam sevabına Database paylaşıyor mayaların takvımındekı 21 aralık olayından beter hale geldı suan bu tartısma konusu yuhhh diyorum sadece :D :rbk: Lütfen arkadaslar emeğe saygı <

#Herşeye rağmen Teşekkürler Kardeşim...

Bizim milletimiz nekadar art niyetli olmuş ya adam sevabına Database paylaşıyor mayaların takvımındekı 21 aralık olayından beter hale geldı suan bu tartısma konusu yuhhh diyorum sadece :D :rbk: Lütfen arkadaslar emeğe saygı <

bencede , database kimin olursa olsun isterse başkasının olsun kendinmiş gibi gösterse bile önemi yok bence derler ya yemek buldun ye dayak buldun kaç adam paylaşmış sizde kullanın pek yorumluk bir durumu yok bu olayın

Durumla ilgili bir sorunum var Yardımcı olursanız sevinirim;

Herşey Kurulu server açık fakat Loader ile servere girmeye çalışırken Sro_Client start loading ekranında takılı kalıyor

Herhangi bir hata almamaktayım

Teşekkürler...

Arkadaşlar bence db iş görür cons fw ekli olduğu için ama kendi yapmış ama paylaşmış

birde sizin sorunlarınıza cevap verse kendinin yaptığına inanırım :D

Konu içerisinde bulunan konuyla alakası olmayan, tartışma içeren yada tartışmaya meyilli, tüm postlar tarafımdan temizlenmiştir. Lütfen konu içerisinde tartışma yaratmayın.

Durumla ilgili bir sorunum var Yardımcı olursanız sevinirim;

Herşey Kurulu server açık fakat Loader ile servere girmeye çalışırken Sro_Client start loading ekranında takılı kalıyor

Herhangi bir hata almamaktayım

Teşekkürler...

BENDE aynı sorunu yasamaktayım....

Serveri indirdim fakat şöyle bi sorunla karşılaştım launcherden başlatıyorum serveri ve sro_client kaldığında resimdeki gibi kalıyor yaklaşık 20 dk'dır bu şekilde :D
kputr.png

Arkadaşlar bence db iş görür cons fw ekli olduğu için ama kendi yapmış ama paylaşmış

birde sizin sorunlarınıza cevap verse kendinin yaptığına inanırım :D
ben kullanırken sorun yoktu ki cevap vereyim kaldırıp buraya attım neden sorun çıktığı ile ilgili bilgim yok :)

chin charlarda mastery 330 ve EU da 240.. bunu nasıl düzeltebiliriz?

KasVaaa karrdesim portlar derken server.cfg deki portlarimi ?

Bu sorunu Statıc'in Clean Account db sini restore ederek oyuna girebilirsiniz Client versiyonunu Düzeltmeyi Unutmayın

Oyun içerisinde Bir süre sonra dc alırsanız Xtrapsız agentserver kullanın..

sagol kardesim dedigini deneyip oldu veya olmadi olarak dönecegim

EDİT:Tekrar sagol dedigin gib oldu

Son düzenleme:
Bu sorunu Statıc'in Clean Account db sini restore ederek oyuna girebilirsiniz Client versiyonunu Düzeltmeyi Unutmayın

Oyun içerisinde Bir süre sonra dc alırsanız Xtrapsız agentserver kullanın..

Nerden bulabilirim onu onca yardım etmişisiniz bu arada port ta 15779. Ö.M ile atabilirseniz ya da yazabilirseniz çok makbulé geçer :) Süper bir sw yapmayı düşünüyordum fakat bu hata oldu :D

Bir tane buldum ama bakalım olursa :D

Olmadı :D Olabilirse sen Ö.M ya da foruma yazabilirseniz çok makbulé geçer :D

Son düzenleme:
Geri