• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

130 Cap 130 Skills Baghdad Map Cons FW

Nerden bulabilirim onu onca yardım etmişisiniz bu arada port ta 15779. Ö.M ile atabilirseniz ya da yazabilirseniz çok makbulé geçer :) Süper bir sw yapmayı düşünüyordum fakat bu hata oldu :D

Bir tane buldum ama bakalım olursa :D

Olmadı :D Olabilirse sen Ö.M ya da foruma yazabilirseniz çok makbulé geçer :D

Buyur dostum Account DB ile Agent server içinde

Speco.rar

Servera Id Pw Yazma Yerıne Gelıyor Yazıyorum ıd pw yı Ole Kalıyor Hanı Gm Chara Gırermısın Gıbı Ip Yı Kaydetmeden Ama Normal Chara Gırıyorum

Servera Id Pw Yazma Yerıne Gelıyor Yazıyorum ıd pw yı Ole Kalıyor Hanı Gm Chara Gırermısın Gıbı Ip Yı Kaydetmeden Ama Normal Chara Gırıyorum

böyle bi sorun bende olmadığına göre genel bi sorun değil ama açıklayayım.. dizzy arkadaşın verdiği server files içindeki gataway server yerine cracklı gataway kullan :) sorununun çözüğleceğini saniyorum bu şekilde..

benim sorunuma gelelim şimdi.. account db yi ve shard db yi temizledikten sonra s1030 karakter açma sorunu veriyor.. yeni char açma ekranında.. bunun çözümünü açıklayabilicek var mi?

böyle bi sorun bende olmadığına göre genel bi sorun değil ama açıklayayım.. dizzy arkadaşın verdiği server files içindeki gataway server yerine cracklı gataway kullan :) sorununun çözüğleceğini saniyorum bu şekilde..

benim sorunuma gelelim şimdi.. account db yi ve shard db yi temizledikten sonra s1030 karakter açma sorunu veriyor.. yeni char açma ekranında.. bunun çözümünü açıklayabilicek var mi?

Account Db den Alanlar kapalı olabılır.

Yanlış hatırlamıyorsan accbinosserver di yada böle bişi

Account değil shard db shard db > tables > refregionbindasscoserver / jangan mapını açarsan sorun düzelir. İyi forumlar.

Kardeşim Eline sağlık Db çok güzel olmuş.Yanlız Petlerin ve weapon olsun set olsn vs vs 'lerin olduğu bir npc var mı?Paylaşım için Teşekkürler bu arada :-)

Arkadaslar butun dosyaları ındırdım ama kurlumu beceremedım db restore etme ısı falan tamamda dosyaları ayarlıyamadım suan zaten kurulu bi serverım var bu serverı kurmak ıstıyorum pc'me yardımcı ola bılecek gönüllü bir arkadaşımıza ihtiyacım var teşekkürler iyi forumlar . yardımcı olmak istiyen biri özelime msj atarsa cok sevinirim

Deniz Ayıp Sana valla Hani paylaşmıyacaktın ? Söz vermiştin birde.

Arkadaşımızın eline sağlık güzel bir paylaşım yapmış ama bu oyunu kursanız dahi oynatacak adam bulmak bir hayli zor olur ki 13dg drop olarak ekleyebilirseniz belki iş görür ama bu haliyle free silk yapmadığınız sürece 130 cap açmayın derim

Hamachide c9 hatasi veriyor clint... arasitrma yaptim. ini icindeki wip:local ip nip: hamachi ip olarak ayarlanacak deniyor ama nip:hamachi olarak ayarladimdada agentserver kendi üzerinde cert oluyor ama diger shard ile gameserverda agentserveri cert olmadi gözüküyor su an iş yerindeyim sorunuma en kısa sürede resimli olarak atacagim

Güzel Paylaşım Deniz Bakalım Suan Vds yi Aldım Deneyecegım İnş Emegının Karşılıgına Deymıstır....

----------

Deniz Sql Kaca Göre Düzelttin SQL 2008 R2 Mi Sql 2012 Exprese Göremi Ona Göre Kuralım Sorun yaşamak Istemeyiz En başta.. :)

ksd2m.jpg

bu hatayı alıyorum nasıl düzeltirim yardım ederseniz sevinirim

Son düzenleme:
Billing dosyalardan değil senden kaynaklı bir sorun IIS de billing serveri doğru kurmamışsın veya server.cfg ye doğru urlyi vermemişsin ilk önce araştırma yapıp sonra yapsanız daha iyi olur bence iyi geceler.

Geri