• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

130 Cap 130 Skills Baghdad Map Cons FW

it's sro bug very much ! :cf:

you can share sro no bug
:-*

thank you !
:D

happy good day !
:)

arkadaşlar ben dbyi kurdum server files felan hersey machina meneger acılmıyor aslında acılıyor hemen gerı kapanıyor sonra oyuna girdiğin an dc yiyorum başka sorun yok gameserverin kapanması gibi vb seyler bu 2 sorun var

Machine server bendede aynı sorun vardı dediğim gibi yaparsan sorunun kalmaz.

machineserver.exe notepad ile aç ve 80. lı ip adresi arat seninkiyle değiştir. Bide DEP ayarlarınıda yap

Arkadaslar Hem Yardımcı Olayım.
Hemde benım Sorunumu Cozersenız Sevınırım..

Arkadaslar Global Manager veya Machine Manager.exe Acılmıyorsa Veya Ref Certificion Yazıyorsa.
Fileslerin İcindeki. Server.cfg deki Yazan 80 İle Baslayan Ip Aklımda Degıl. Anlarsınız Zaten. Kendi Ip Nız Ile Degıstırınız.
Eger Degıstırdıkten Sonra. Machine Manager Gene Hata verıyorsa. Acılıp Dırek Kapanıyorsa.
Files İn İcinde Fix die bir dosya var. onun Icındekı Machine Manager vs yi. Fileslerin İcine Atınız.
Oyuna Gırdıgınızde. 10 Dakıka Sonra Hata verıyorsa Agent Server no Xtrap. Kullanın Fix Adlı Winrar Dosyasında Bulunmakta.

Kendi Sorunuma Geleyım. Certten Cıkmıyor Ugraşamıyorum arkadaslar vaktım yok bılen bırı dırek cozumunu verırse sevınırım.
Foto.
ku8zy.png

arkadaslar hem yardımcı olayım.
Hemde benım sorunumu cozersenız sevınırım..

arkadaslar global manager veya machine manager.exe acılmıyorsa veya ref certificion yazıyorsa.
Fileslerin icindeki. Server.cfg deki yazan 80 ile baslayan ıp aklımda degıl. Anlarsınız zaten. Kendi ıp nız ıle degıstırınız.
Eger degıstırdıkten sonra. Machine manager gene hata verıyorsa. Acılıp dırek kapanıyorsa.
Files in icinde fix die bir dosya var. Onun ıcındekı machine manager vs yi. Fileslerin icine atınız.
Oyuna gırdıgınızde. 10 dakıka sonra hata verıyorsa agent server no xtrap. Kullanın fix adlı winrar dosyasında bulunmakta.

kendi sorunuma geleyım. Certten cıkmıyor ugraşamıyorum arkadaslar vaktım yok bılen bırı dırek cozumunu verırse sevınırım.
Foto.
[ımg]http://c1303.hizliresim.com/17/7/ku8zy.png[/ımg]
smc ye yanı control menusunde ıken sag tıkla recive alarm diye birşey var ona tıkla

db düzenlenerek çok şahane bir hale gelebılır :D

db düzenlenerek çok şahane bir hale gelebılır :D

evet bende yine bir sorun var

ARKADAŞLAR HERHANGI BIR CHAR ILE OYUNA GIRINCE CHAR DC YIYOR GAMESERVERIN ALTINDA DA SOYLE BIR HATA VAR

fatal Failed to getting silk data: unknown succes code (An error occurred on the server when processing the URL. Plase contact the system administrator. <p/> If you are the system administrator plase click <a href="http)

warnning Silk Data Loading Failed [JID:1]
warnning AQ Failed! Log out!! [AQType:9]

aynen boyle çözümü nedir

Son düzenleme:
Arkadaslar Acıl Yardım Lazım
Id Pw Yazıyorum Oyuna Baglanmıyor Acıl Bı. Yardım Edermısınız Not
: Gm Charı Degıl NormaL Playerle.

arkadaşlar globalmanager machina vs açar açmaz geri kapatıyo çözümü nedir acaba :/

Arkadaşlar Sorun Var Yardımcı Olun 13 DG Stonelerde Stoneyı Basıyorum. T

----------

Arkadaşlar Sorun Var Yardımcı Olun 14 DG Stonelerde Stoneyı Basıyorum. Basmıs Gıbı Oluyor ama sag altta The Select Equipment Cannot be Reinforce die birşey yazıyor hicbir oran vermıyor silaha

Naptıysam Olmadı Server Online Olmadı SMC hepsını Açtım Ama Cliente Kapalı Gözüküyor ??

Geri