• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2 Adet Dumbell İle Çalışma Programı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IBayMuI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IBayMuI

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2009
Puanı
4
Ben bi ara body'e gidiyodum sonra bıraktım.3 ay için 250tl vermeye kıyamadım.dumbell siparişimi verdim bugun yarın gelir gelmeden öncede kendime böyle bi program buldum üstüne bi kaç bişey ekledim ve böyle bi program oluşturdum
Öncelikle şunu belirtiyim gördüğüm yerde 3x8 yap diyolar ama sizin elinizdeki dumbell'ın agırlıgını bilmeden yapıcagınız hareketlerin sayılarını buraya yazmak mümkün değil bence yanlış olur.O yüzden yapacak arkadaşlar ellerine dumbell'i alsın bütün hareketleri denesin.
Örn;İlk hareketi maximum 10 yapıyosa ilk seti 6 2.ci seti 8 3. seti 10 olarak yapsın.Kendinize göre hareket sayılarını böyle ayarlıyabilirsiniz ilk başta her zaman az kaldırın sonra yavaş yavaş arttırın sayıyı abartıya kaçmadan tabi.1. ve 2. hafta 3 set yapın.2.ci haftadan sonra 4 set yapmaya başlayın.
haftada 3 4 kere yapın vucudun 2 günden fazla dinlenmemesi gerek.

pazartesi çarşamba cuma cumartesi yapabilirsiniz.(ben böyle yapıyodum salona giderken)Günde 1 saat yapsanız yeter hareketler zaten toplasan 1 - 1.5 saat falan sürüyor ama ideali kendinizi aşırı yormadan 1 saat çalışmak
hareketleri yemek yedikten sonra yapmayın.bitirin hareketlerinizi ondan sonra ne yiyosanız yiyin acıkıcaksınız zaten
:)

Kilo verecekler su içsin kilo alacaklar yemek yesin :D
Ben bi ara body'e gidiyodum sonra bıraktım.3 ay için 250tl vermeye kıyamadım.dumbell siparişimi verdim bugun yarın gelir gelmeden öncede kendime böyle bi program buldum bildiğim hareketlerden üstüne bi kaç bişey ekledim ve böyle bi program oluşturdum.

Hareketleri yapmadan önce oldugunuz yerde açma germe yapın ısının az vucudunuzu esnetin 5 dakka falan ondan sonra hareketleri sırasıyla yapmaya başlıyabilirsiniz.

1. Gün (Göğüs - Kol - Bilek)
gzl64.gif

gzl6f.gif

gzl7y.gif

gzl7x.gif

5 10 dakika ara

gzl9r.gif

,
gzl9w.gif

gzlb0.gif

gzlbz.jpg

gzlc2.gif
(bunu kafanıza göre yapın) aşırıya kaçmayın

gzlc3.gif
(bunu kafanıza göre yapın) aşırıya kaçmayın

2. Gün (Omuz - Arka Kol)
gzlfw.gif

gzlfz.gif

gzlg0.gif

gzlg1.gif

gzlgg.gif

5 - 10 dakika ara

gzlgt.gif

gzlgu.gif

gzlgv.gif

gzlgm.gif

3. Gün (Bacak - Kanat - Karın - Bel)
gzllq.gif

gzllr.gif

gzllt.gif

gzlln.gif

gzlmm.gif

gzlmp.gif

gzlmk.gif

5 10 dakika ara

gzlmq.gif

gzlnc.gif

gzlnf.jpg
<-----(tombik arkadaşlar mutlaka yapsın bunu :))

NOT:Konu'daki resimler alıntıdır yazılar bana ait hareketler en iyi gif olarak gösteriliyordu yazıyı silemedim umarım bi sorun teşkil etmez.Bir çok kişinin işine yarıyacagından eminim.
Konuyu hazırlamak 40 küsür dakikamı aldı resimleri önceden indirmiştim kendim upload ettim.Umarım silinmez.
Ayrıca gaza gelerek aşırıya kaçıp bi yerinizi sakatlarsanız sorunlusu ben değilim :)
İyi forumlar.

Son düzenleme:
İşime yaradı sağol fakat görüntülerde reklam var sorun olabilir. :)

Hesabım Süresiz Banladıgı İçin Bu Konuyu Kaldırmanızı Rica Ediyorum Aynısını Açtım Bu Hesabımla İyi Forumlar...

Geri