• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sadece 2 Adet Dumbell ile Çalışma Programı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar ben de bu programa başladım ve gerçekten başladığım günden itibaren fark ediyor, ayrıca arka kol çalışacaklar için en ideali şu kesinlikle gelişme yapıyor;

gzlgm.gif

Yaklaşabildiğiniz kadar yere yaklaşın, teşekkürler :)

Arkadaşlar ben de bu programa başladım ve gerçekten başladığım günden itibaren fark ediyor, ayrıca arka kol çalışacaklar için en ideali şu kesinlikle gelişme yapıyor;

gzlgm.gif

Yaklaşabildiğiniz kadar yere yaklaşın, teşekkürler :)
önemli değil umarım sadece arka kol çalışmıyosun umarım 3 program var 3ünüde yap Sırasıyla :) vucudun bi kısmını çalıştırıp bi kısmını çalıştırmazsan olmaz :d

Geri