• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sadece 2 Adet Dumbell ile Çalışma Programı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ek olarak besin aldınmı? Bende 58 kiloyum 70 olmam lazım bıktım artık :D
yok la ne yiyosam yine onu yedim :D ekmek peynir felan filan akşamda çorba pilav bu tür şeyler genelde p90x bak bi bak o program aldırdı bana kaslar oluşuyor dokunduğunda anlıyorsun fakat görüntü yok çünkü bi diyet listesi koymuşlar onları yesem 2 güne açlıktan ölürüm :D

Normal beslenme ile alamıyorsan Karbonhidrat tozuyla kısa bir sürede istediğin kiloya ulaşabilirsin.

Onları kullanmaya çekiniyorum.Benden çokta ailem çekiniyor bir zararı çıkar felan diye.Aslında evde var baya 5 kilo felan ama hiç kullanmadım daha :D

----------

düzensiz yemek ye ekmek çok ye alırsın bana göre :D

Abur cubur yiyorum çok :D Anti depresana başlamıştım aylar önce kilo almak için 6 kilo aldım 1 ayda. Sonra bırak dedi doktur bıraktım dahada kilo alamadım

p90x diyorum başka bişi demiyorum yaklaşık 2-3 hafta sonra six pack oluştu fakat 2 pack aşağıda kaldığı için mide tarafındada yağ olduğu için gözükmedi tabi diyet yapmadığım için gözükmedi :D bi bak istersen ama gerçekten çok zorluyan ve %100 olumlu sonuç diyebilirim tabi hareketleri elinden gelenin en iyisiyle yapmaya çalışırsan

Bunlara ek olarak yani bunlar başlarda kullanılacak hareketler sonrasında 2. ayında falan düz bar alın biceps+göğüs+omuz hertürlü antreman yaparsınız.

Ya çoktandır hiç egzersiz yapamadım :( Düzene koyamadım bir türlü şu işi inş bir gün başaracağım...

3 haftada üçgen olcaksınız odur budur diyenlere pek inanmayın bence bende nette görüyorum fakat inandırıcı gelmiyor gelsede 4 ayda çalıştıgınızla 3 4 haftada çalışıp yaptıgınız vucudun bir olmicagını düşünüyorum normal tavukla hormonlu tavuk arasındaki fark gibi bişey olur bence normal antreman yapın bu programı uygulayın yada spora gidin spora gitmeniz her zaman daha iyidir fakat bu konudakide o kadar kötü bi program değil :)

3 haftada üçgen olcaksınız odur budur diyenlere pek inanmayın bence bende nette görüyorum fakat inandırıcı gelmiyor gelsede 4 ayda çalıştıgınızla 3 4 haftada çalışıp yaptıgınız vucudun bir olmicagını düşünüyorum normal tavukla hormonlu tavuk arasındaki fark gibi bişey olur bence normal antreman yapın bu programı uygulayın yada spora gidin spora gitmeniz her zaman daha iyidir fakat bu konudakide o kadar kötü bi program değil :)
haftada kim üçgen oluyor ? nasıl bir sallamaymış o :D ama benim dediğime bakın yani çok zorlanırsınız kabul ederim ama kendinizi adarsanız 3 aya emin olun çok fit bi vücuda sahip olursunuz

ulan ne güzel düzenli yapıodum,işe girdim hayatımda yapmadığım ameleliği 2 günde yaptım. Ulan ben buzdolabı,gardolabı,baza taşıyacak adam mıydım :( 2 güne pertim çıktı,saatleride düzensiz olunca istifamı verdim :D Bi kendime geleyim tekrar başlıyorum :D

haftada kim üçgen oluyor ? nasıl bir sallamaymış o :D ama benim dediğime bakın yani çok zorlanırsınız kabul ederim ama kendinizi adarsanız 3 aya emin olun çok fit bi vücuda sahip olursunuz
gibi gibisinden örnek verdim senin konularına girmiyorum mümkünse sende benim açtıgım konulara girmezsen 2miz içinde böylesi daha iyi olur.

Ben 2x 5kg lık dumbell aldım inceden başlicamda. Şu kısmı anlayamadım :} ilk seti 6 2.ci seti 8 3. seti 10

Dumbell ile belli yere kadar çalıştım ama biraz yararı oldu şimdide salona yazıldım bakalım bu sefer nasıl olacak. :)

Ben 2x 5kg lık dumbell aldım inceden başlicamda. Şu kısmı anlayamadım :} ilk seti 6 2.ci seti 8 3. seti 10
ilk hareket 6 ikinci hareket 8 üçüncü hareketi ise 10 kere yapıyosun olay bu geç cevap verdim gece iş gündüz uyku olunca böyle oluyor bakamıyorum fazla foruma:)

Geri