• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sadece 2 Adet Dumbell ile Çalışma Programı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dostum sen anlıyosun heralde. Sanırım ben ektomorf vücut tipine gidiyorum. Boy 176 kilo 64 civarı yani zayıfım ve kollar ince ama belden aşağası kalın. Kilo alamazsın diyolar nette doğrumu?
Hyr neden alamıyasın alırsın tabi ki ayrıca çokta zayıf değilsin.

Dostum sen anlıyosun heralde. Sanırım ben ektomorf vücut tipine gidiyorum. Boy 176 kilo 64 civarı yani zayıfım ve kollar ince ama belden aşağası kalın. Kilo alamazsın diyolar nette doğrumu?
Mesomorf olamayacağın nerdeyse kesin ama,kendine göre fit durabilirsin.Şuanda ideal kilonda değilsin,yaklaşık 70-75 kilo idealin.Sana verebileceğim tavsiyeler klasik şeyler beslenmene dikkat etmen,sporunu düzenli yapman ve düzenli uyku.Ama ek olarak şunu söyliyeyim eğer egzersiz yapıyorsan aldığından fazla kalori harcama,kardio hareketlerini azalt ve dumbell çalışmalarında az kiloyla çok tekrar değil çok kiloyla az tekrar yap.(örn. 5kilo ile 15 yapacağına 10kilo ile 7 yap.) vs vs...

Mesomorf olamayacağın nerdeyse kesin ama,kendine göre fit durabilirsin.Şuanda ideal kilonda değilsin,yaklaşık 70-75 kilo idealin.Sana verebileceğim tavsiyeler klasik şeyler beslenmene dikkat etmen,sporunu düzenli yapman ve düzenli uyku.Ama ek olarak şunu söyliyeyim eğer egzersiz yapıyorsan aldığından fazla kalori harcama,kardio hareketlerini azalt ve dumbell çalışmalarında az kiloyla çok tekrar değil çok kiloyla az tekrar yap.(örn. 5kilo ile 15 yapacağına 10kilo ile 7 yap.) vs vs...

Ben daha dumbell ile çalışmalara başlamadım. Bilek ve kollarım cok ince. Yaz da geldi kısa kollu giydiğim zaman kolların tişörtü sıkmasını istiyorum. Dumbell ile kol geliştirmek mümkün değil mi?

(Göğüs - Kol - Bilek)
(Omuz - Arka Kol)
hareketlerine agırlık verirsen neden olmasın ki.

Son düzenleme:
O zaman ilk olarak 5kg ile başlayayım. Netten arayım bulursam siparişi veririm.

Dostum ben önceden almıştım göğüs yayı var çok iyi faydasının olduğunu söylüyorlar bilgin varmı? Daha hızlı sürede gelişim sağlıyormuş

Şuan yaklaşık 1.5ay olmuştu body bıraktım 1-2saat gidebiliyordum yeterli gelmedi eve aldım bende evde çalışıyorum herütürlü yardımcı olurum. Vücüdunuzun hangi bölgesini çalıştırmak istiyorsanız yazın yardımcı olurum.

----------

Arkadaşlar setsiz çalışanlar bi kerede 150-200yapanlar bence bunları 75*3olarak yaparsanız veriminizi 2katı arttırırsınız.

----------

Dostum ben önceden almıştım göğüs yayı var çok iyi faydasının olduğunu söylüyorlar bilgin varmı? Daha hızlı sürede gelişim sağlıyormuş
Göğüs yayı etkilidir daha çabuk ısınır tek taktik sıkarken hızlı salarken yavaş yani yorulması önemli olan fazla yapman değil.

beyler kilo alınıyor kesinlikle ben 68 kiloydum 75 oldum ama tabi sadece kol çalışarak olmaz karın kasıda çalışın

Kilo alırsın fakat düzenli çalışırsan kilon sabit kalır hatta düşebilir bunu ancak beslenmeyle düzenlersiniz. Kilo problemi olan arkadaşlara hareketlere ek olarak Düzenli koşu öneririm.

Geri