• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2013 Bumerang Ödülleri Birincisi MaxiGame

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Herkes bu hatuna takmış kafayı :D Ödülü ve töreni kimse iplemiyor anlaşılan ^^

Herkes bu hatuna takmış kafayı :D Ödülü ve töreni kimse iplemiyor anlaşılan ^^

Ne yalan söyleyeyim abi. O kızı gördüğümde tepkim şu oldu;

1470706_10202022242269179_1636418970_n.jpg

Alkol benden sen yönetimi toparlarla gelin bize doğru :)
Yada alın alkolleri skyeepeee üstünden cam açarız.
Yada alkol almayın ümit kokusuna dayanamıyor en iyisi yatakta altımızı ıslatalım :P

Dime abi,gitti aldı öldülü olmadı ki böyle her başarılı adminin arkasında başarılı bir yönetim vardır :ent

hayırlı olsun attımığımız mesajlar boşa gitmedi ödülü aldıkya çok sevindim fotoğraflar keşke daha fazla olaydı ipad kullandıkca bizi hatırlarsın ...

Şaşırmadım açıkçası, bu foruma o ödül az bence :)
Her zaman yanındayız abi helal olsun.

Tebrikler patron. :'(
İşte bu ya kimmiş la o öbürleri hayırdır .. hmmm

Boşver diğerlerini. Profesyonelden bişi öğrenmeye çalışıp profesyonele kafa tutmaya çalışan amatörler sadece. Neyse ümit abi vermiş ellerine 3ün 1ini sıkıntı yok. Bir daha kalkışmazlar böyle işlere :D :D

Öyle şeyler yazasım geliyor ki böyle anlatamıyorum yazamıyorum içim de bir hırs bir patlama. Silkroadmax'tan taaa bu yana çok şey değişti. Rekabet değişti. Önceden SRO için önemli paylaşımlar yapmaya çalışırdık hatta hatırlarım extra**** ile tatlı ve sert rekabetimiz vardı. Bu rekabet oyuna da yansırdı. Şimdi ise büyük alanlar da oynuyoruz ciddileşiyoruz, büyüyoruz yani değişiyoruz. Bu değişim en önemlisi biziz silkroadmax ile beraber değiştik ve büyüdük la şöyle arkama bakınca hani o tatlı kar yağışı olur ya işte onu görüyorum ben bu sitede sessiz, sakin, beyaz yeri görüyorum. Derdimiz oluyordu konu açıyorduk beraber paylaşıyorduk şimdide öyle değişmeyen tek şey bir aile olmamız. Harbi bir aile. Bilmiyorum içim de çok şey var ama yazamıyorum. Sen beni bırakırsan ben seni bırakmayacağım maxigame çünkü biz bir aileyiz. Gerçek bir aile! bu ödüllerle beraber çok ödül alacağımıza inanıyorum çünkü biz bir aileyiz.

Arkadaşımıza katılıyorum daha önceden rakibimiz extranoobdu.O zamanlar silkroadcılar ikiye ayrılırdı silkroadmaxcılar ve extranoobcular olarak iyi ki silkroadmax ailesini seçmişim.4-5 senedir bu siteye üyeyim sitenin scripti değişti teması değişti portalı değişti avatarlar,kişiler her şey değişti aile ortamı değişmedi ilk zaman ki heycanı yok tabi bende uzun zamandır forumda aktif değilim ilk zamanlar deswa vs vardı arkadaş ortamlarım daha iyiydi ama forumu takip ediyorum kopamadım görüyorum ki yeni arkadaşlar katılmış yeni ortamlar aileler kurulmuş hala aynı şekilde devam ediyor ümit abiye teşekkür etmek gerekiyor işini hakkıyla yapıyor.

sırada altın örümcek herzaman yanındayız maxigame.

Arkadaşımıza katılıyorum daha önceden rakibimiz extranoobdu.O zamanlar silkroadcılar ikiye ayrılırdı silkroadmaxcılar ve extranoobcular olarak iyi ki silkroadmax ailesini seçmişim.4-5 senedir bu siteye üyeyim sitenin scripti değişti teması değişti portalı değişti avatarlar,kişiler her şey değişti aile ortamı değişmedi ilk zaman ki heycanı yok tabi bende uzun zamandır forumda aktif değilim ilk zamanlar deswa vs vardı arkadaş ortamlarım daha iyiydi ama forumu takip ediyorum kopamadım görüyorum ki yeni arkadaşlar katılmış yeni ortamlar aileler kurulmuş hala aynı şekilde devam ediyor ümit abiye teşekkür etmek gerekiyor işini hakkıyla yapıyor.
gönül işlerine de bakıyoruz artık ;) bknz Gönül İşleri

Geri