• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3. Bumerang Ödülleri Genel Konu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Haydi hayırlı olsun. Gönlümüz maxigame taraftarı idi zaten. GTAturk biraz insanı gıcıklıyordu ama tek bir oyun platformu olduğu için görmezden geldiler kanımca. Bence çok iyi bir seçim olmuş. Bence bu adımla maxigame'nin ününe ün katmış oldu. Daha da tanınmış olacak bence. Ki bu sayede bu tarz foruma da disiplinli çalışkan yönetim ekibi kurmak düşüyor. Hayırlı uğurlu olsun.

Abi ödülü alınca bütün kuzuyu götürüyorsun herhalde :)

aynen kanka sende bi aralar gittin o ara çok güzeldide geri dönmüşsün ne iş ? :(
ne gidiş yaptım ne dönüş arada elimizden geldiğince bu tür konulara yardım ediyorum maxigame benim için tamamen bitmesi söz konusu değil fakat eskisi kadar girmiyorum!
sebebini merak ediyorsan 21 yaşındayım ve artık iş sınavlar felan derken eskisi kadar vaktim olmuyor

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
olm beni yine tınlayan yok lan :D
canerin haykırışları :D
tumblr_inline_moqmkaHBcX1qz4rgp.gif

+Zaten bizim alacağımız belliydi baksana potansiyele:D prosedür gereği son 3 e falan bırakıp heyecan yaptırdılar rakamsal sonuçlar ortaya çıksın 2 ye katlamışızdır en yakını :D

Abi,öncelikle hayırlı olsun.Gazeteye çıkıcak demiştin sanırım ne zaman çıkacak belli mi? alıp okuyalım bir :D

Geri