• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3D Karakter Tasarımlarım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan serribaba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

serribaba

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2009
Puanı
15
Freelance olarak yaptığım çalışmalarım ( En yeniden eskiye doğru ) ;
5223209_orig.png
9779297_orig.jpg
8862635_orig.png

5663472_orig.jpg

8597256_orig.jpg

2093307_orig.png

1312833_orig.jpg

7920692_orig.jpg

657543_orig.jpg

Bunlar da fazladan 2 tane ( Eşya )

4389828_orig.jpg

1756933_orig.jpg

Ve 2 tane hızlandırılmış video çalışması

One Piece Zetto Timelapse - ZBrush - YouTube

GTA III Claude Speed ZBrush Sculpting Timelapse - YouTube

Yenileri gelince güncellenecektir, düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar :)

Tüm hakları saklıdır / http://saintkratoscharart.weebly.com

Bunları sen mi yaptın? Vay be fıstık gibi, mükemmel, olağanüstü olmuş :D Helal olsun....

Bir çalışmayı yaklaşık ne kadar sürede yapıyorsun merak ettim?

Gerçekten harika , 3d maxlamı yaptın.Bende bir ara çok uğraştım fakat ortaya iğrenç şeyler çıkmıştı :) Ha bu arada Sobee şirketine başvur istersen yeni bir oyun için modellemeci ve çok sayıda 3d max bilen eleman aranıyor. :)

çok güzel olmuşlar

Teşekkürler :)

Gerçekten harika , 3d maxlamı yaptın.Bende bir ara çok uğraştım fakat ortaya iğrenç şeyler çıkmıştı :) Ha bu arada Sobee şirketine başvur istersen yeni bir oyun için modellemeci ve çok sayıda 3d max bilen eleman aranıyor. :)

Valla bütün bunları yaparken 5-6 program kullanıyorum ve tabi aralarında 3ds Max'ta var :) Sağol yorumun için

Teşekkürler :)

Valla bütün bunları yaparken 5-6 program kullanıyorum ve tabi aralarında 3ds Max'ta var :) Sağol yorumun için

Dediğim gibi Sobee yeni bir oyun yapıyor , yetenekli arkadaşlar arıyor . Bu yeteneğini değerlendirmelisin :) Hem senin için tecrübe olmuş olur ilerde global oyun şirketlerinde çalışırsın . Fiyatlarıda çok iyi 3-6 bin arası türkiyede , avrupada daha fazladır.

Dediğim gibi Sobee yeni bir oyun yapıyor , yetenekli arkadaşlar arıyor . Bu yeteneğini değerlendirmelisin :) Hem senin için tecrübe olmuş olur ilerde global oyun şirketlerinde çalışırsın . Fiyatlarıda çok iyi 3-6 bin arası türkiyede , avrupada daha fazladır.

Dün biraz inceledimde Sobee'nin istedikleri şunlar ;

Kod:
[COLOR=#00C9FB][FONT=Arial][B]3D Modelleme Sanatçısı[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Arial]- Oyun yapımı için hevesli ve tutkulu olan,[/FONT]
[FONT=Arial]- 3ds Max kullanabilen,[/FONT]
[FONT=Arial]- Oyun projeleri için düşük detay/yüksek detay model üretebilecek,[/FONT]
[FONT=Arial]- Katı modelleme konusunda uzman,[/FONT]
[FONT=Arial]- Modellere doku hazırlayabilecek,[/FONT]
[FONT=Arial]- Material ve shader konusunda bilgi sahibi,[/FONT]
[FONT=Arial]- Gerçek zamanlı bir oyun motorunun araçlarını kullanmayı öğrenecek,[/FONT]
[FONT=Arial]- Showreel/Demoreel sunabilecek,[/FONT]
[/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]- Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (Erkek adaylar için)[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#00C9FB][FONT=Arial]Artı Özellikler[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Arial]- Organik modelleme hakkında bilgi,[/FONT]
[FONT=Arial]- Daha önceden oyun sektöründe çalışmış,[/FONT]
[/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=Arial]- Rigging/animasyon konusunda deneyimli,[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR]
[EMAIL="career@sobee.com.tr"]career@sobee.com.tr[/EMAIL]

Ama biraz üzerine düşsem kendimi aldırabilirim diye düşünüyorum, sağol beni düşündüğün için :)

Bu halinle bile girersin diye düşünüyorum çünkü türkiyede bu işi yapan pek fazla yok . Onlarda başka şirketlerde.

tecrüben ne kadar ve hangi programı kullanıyorsun öğrenebilirmiyim acaba?

tecrüben ne kadar ve hangi programı kullanıyorsun öğrenebilirmiyim acaba?

2 yıl tecrübem var ve kullandığım programlar " 3DS Max, Zbrush , Photoshop , Mudbox, XNormals, Marmoset, Topogun" ve birkaç tane daha var ama küçük programlar.

Aslında ilk başta karakter rigleyerek başlamıştım bunlarla beraber 4 yıl falan uğraşıyorum bu işlerle.

Son düzenleme:
Geri