• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3D Karakter Tasarımlarım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan serribaba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
3 sene önce fena meraklıydım 3D tasarıma DAZ ve 3DMAX kullanmayı denedim fakat ozamanki bilgisayar ve lojistiğim aşırı yetersiz olduğu için sadece Photoshop'a yönelebildim

3 sene önce fena meraklıydım 3D tasarıma DAZ ve 3DMAX kullanmayı denedim fakat ozamanki bilgisayar ve lojistiğim aşırı yetersiz olduğu için sadece Photoshop'a yönelebildim

Sağlık olsun :)

Emeğine sağlık,çok başarılı

Teşekkürler

Banamı öyle geldi yoksa karakterlerin bacaklarımı kısa?

Gövde ve Bacak uzunluğu birbirine eşit olur, bazen uzun bile olabilir bence uzun gibi. Yinede bilemiyorum bakarım bi :D

Süpersin harbiden öyle kolay kolay herşeyi beğenmem ama bayıldım ya

Çok teşekkür ediyorum.

dwlc.jpg

9eio.jpg

2ula.jpg

x96s.jpg

Son düzenleme:
3D Max program linkini arıyorum (Türkçe) mevcut mu ? Değilse bile orjinal linki lazım.

Bu konudan sonra çizime merak saldım kısa süre içerisinde öğrenicem Allahın izniyle.

Asset Store üzerinden satışa çıkaracağım karakter;

7b0k.jpg

Peki karakterdeki kıyafet detaylarını gerçeğe yakın yapabilirmisin böyle pastel boya ile yapılmış gibi

Geri