• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3D Karakter Tasarımlarım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan serribaba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mesela üsstteki deflamingo calısmasını yapman 2 resim dahil ne kadar zamanını aldı?

2 yıl tecrübem var ve kullandığım programlar " 3DS Max, Zbrush , Photoshop , Mudbox, XNormals, Marmoset, Topogun" ve birkaç tane daha var ama küçük programlar.

Aslında ilk başta karakter rigleyerek başlamıştım bunlarla beraber 4 yıl falan uğraşıyorum bu işlerle.
Birtane istegim var senden cok tatli birtane oyun karakterini yapabilirmisin?
https://www.google.se/search?q=Teem...Y&biw=1280&bih=923&sei=1Ne4UYrEAYXGtQahpoGQAw
Teemo!

biz başlasak becerebilirmiyiz dicemde 4 yıl diyor adam kör olmak istemiyorum :D

mesela üsstteki deflamingo calısmasını yapman 2 resim dahil ne kadar zamanını aldı?

Adam akıllı ilk karakterlerim 1-2 hafta sürüyordu artık pratiklik kazandım ve 1 gün sürdü bu çalışma :)

Birtane istegim var senden cok tatli birtane oyun karakterini yapabilirmisin?
https://www.google.se/search?q=Teem...Y&biw=1280&bih=923&sei=1Ne4UYrEAYXGtQahpoGQAw
Teemo!

Tabi istiyorsan bir sonraki çalışmamda bunu yapabilirim :)

Adam akıllı ilk karakterlerim 1-2 hafta sürüyordu artık pratiklik kazandım ve 1 gün sürdü bu çalışma :)

Tabi istiyorsan bir sonraki çalışmamda bunu yapabilirim :)
1gün derken 24 saat mi :D tam aç orayı epey emek isteyen bi iş sanırım hep böyle şeylere karşı meragım olmuştur ama teoride kaldım hep pratiğe geçemedim :D

1gün derken 24 saat mi :D tam aç orayı epey emek isteyen bi iş sanırım hep böyle şeylere karşı meragım olmuştur ama teoride kaldım hep pratiğe geçemedim :D
Tabiki büyük emek işi, daha kapsamlı bi karakter 3 gün veya 1 hafta sürer, ben Doflamingoyu tam olarak dün öğlen başladım gece karakterin yarısı bitmişti tek saçı kalmıştı, sabah yani bu gün saçını yaptım sonra birkaç düzenleme ve render işlemleri ile birlikte 1,5 gün sürdü diyebilirim :D

Bunu yap lol forumlarina koyayim herkez guler. Cok tatli:D

İşte söz verdiğim gibi :D

m7to.jpg

Anlaşılan oldukça iyisin bu işte. Grafik tablet kullanıyor musun ? Kullanıyorsan markası, adı nedir acaba ?

oha kardeş helal olsun çok iyisin ya nasıl yapıyorsun bunları sadece ps kullanarak mı?

Geri