• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3D Karakter Tasarımlarım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan serribaba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler forumdan ayrılmıştım tekrar döndüm :D Yeni model Ryuk.

Yapılış;

Death Note Ryuk Zbrush Timelapse - YouTube

Final;

Death Note: Ryuk 3D Turntable - YouTube

8722335_orig.jpg

Bunları zevk içinmi yapıyorsun yoksa projenmi var kardeşim.

Peki şöyle birşey sorcam, zevkine göre, hayal gücünle spesifik bir pozda karakter yapabiliyor musun !? Ona göre istekde bulunabilirim, sen alıştırma yaparsın bende zevkine bakar bakar dururum Menma'ma <3

Peki şöyle birşey sorcam, zevkine göre, hayal gücünle spesifik bir pozda karakter yapabiliyor musun !? Ona göre istekde bulunabilirim, sen alıştırma yaparsın bende zevkine bakar bakar dururum Menma'ma <3

İstediğim herşeyi yapabilirim :D

Bunları zevk içinmi yapıyorsun yoksa projenmi var kardeşim.

Valla bitane oyun projesi vardı Shdow Online adında ( çok kaliteli değil ) oraya yardım için yapıyorum asıl projelerimi profesyönel ekiplerle yapıyorum. Ama malesef ciddi bir proje için bütün bilgi ve görseller gizli oluyor, sözleşmeli o yüzden paylaşamam onları :)

@KaoZ: Boş zamanım olursa denerim, yinede söz vermeyim yapmayadabilirim çoh doluyum .s :D

Geri