• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

5 Yıl içinde ne kadar çok şey değişti.

Bunun başında incisözlük var bunları gören cocuklarda özenip yapıyorlar herşeyi o... ç... demek normal hale geldi artık bu seviyeye inildi

Mesela şu kız illaki evlenicek, ve bu video silinse bile bir gün ortaya çıktığında eşinin durumunu düşünemiyorum bile.

Bunlar da evlenecek. :D Sonra verdin işte ne oldu diye tartışma olduğunu düşün. :D

----------

Bunun başında incisözlük var bunları gören cocuklarda özenip yapıyorlar herşeyi o... ç... demek normal hale geldi artık bu seviyeye inildi

Facebook'ta çok sık kullanıyorlar ama bana biri öyle derse katil olma ihtimalim bile var gördüğün gibi ortada 2 farklı yaşam tarzı fakat 1 kişi...

Moderatörün son düzenlenenleri:
İlk olarak herşeyden herkesten farklı ve bir çok kişinin içinde ki özgür ruhu ortaya çıkaran ve bir süre sonra amacından sapan ve liseden felan da geçtim ilkokulluların özendiği İnci Sözlük bu ortamı hazırlayan en büyük etkendir ki başka rol oynayan neredeyse hiç bir şey yok denebilir. Buna ek internetle tanışmak ile tanışmamak olayının tam ortasında doğan bizim nesil (90's :D) normal hayatta alışılagelmiş durumların aksine bu sanal hayatta olmak istedikleri gibi davranmaya başladılar yani 2 farklı hayat başladı sonrasını benim ilk cümlede gördük... :D

----------

Sen gel K.Maraş'a seni 1 hafta ağırlayayım güzel yermiş dersin 8. günden itibaren Bursa'ya yaya olarak kaçarsın o derece. Havası pis, sıcak, dar yollar ve eğlence merkezi olmayan beton apartmanlar dışında hiç bir şey olmayan bir şehir... Park bile çok yok paso kaldırım...

Onu zaten tahmin edebiliyorum :D Büyükşehir iyi şehir denildiği için Bursaya öyle yazdım çünkü gerçekten çok kötü şehir.Türkiyede adam gibi yaşanıcak İstanbul,Muğla,Antalya,Ankara,Eskişehir,İzmir ve bir kaç istisna şehir vardır.Geriye kalan %75ten fazlalık kısmı çok kötü gerçekten.Geçenlerde Gemlik sayfası gördüm facede adam yazmış İzmire gittim gemliğin yanından geçemez gemlik sakin istanbul.Ulan küfür edicektim zor tuttum kendimi :D memleketin diyede bu kadar övülmezki kötü yer

Gün gelecek birimizin evlendiği kızın youtube da küfürlü ve terbiyesiz videoları olacak çok merak ediyorum ne yapacağız o zaman ? (İkimiz için değil genelleme yapıyorum)

Benim lafımı dinliyip beni sevdikten sonra gerisi benim için teferruattır.

Onu zaten tahmin edebiliyorum :D Büyükşehir iyi şehir denildiği için Bursaya öyle yazdım çünkü gerçekten çok kötü şehir.Türkiyede adam gibi yaşanıcak İstanbul,Muğla,Antalya,Ankara,Eskişehir,İzmir ve bir kaç istisna şehir vardır.Geriye kalan %75ten fazlalık kısmı çok kötü gerçekten.Geçenlerde Gemlik sayfası gördüm facede adam yazmış İzmire gittim gemliğin yanından geçemez gemlik sakin istanbul.Ulan küfür edicektim zor tuttum kendimi :D memleketin diyede bu kadar övülmezki kötü yer

İzmir ve Muğla'yı merak ediyorum açıkçası ve en çok hoşuma giden de turistik yerlerde tanımadığın kişilerle sohbet edebiliyorsun bizim burada eğer bir bayan ile erkeğin arasında 1 bank olmassa kimse oturmuyor bizim kırolar da ne yapsın kadınlar için gidiyor taa başka yere oturuyor. Adamın yanına oturuyon senden uzaklaşıyor şort giydiysen bacaklarına bakıyor küpeni izliyor dövmene bakıyor sonra da uzaylı gibi davranıyor...

İzmir ve Muğla'yı merak ediyorum açıkçası ve en çok hoşuma giden de turistik yerlerde tanımadığın kişilerle sohbet edebiliyorsun bizim burada eğer bir bayan ile erkeğin arasında 1 bank olmassa kimse oturmuyor bizim kırolar da ne yapsın kadınlar için gidiyor taa başka yere oturuyor. Adamın yanına oturuyon senden uzaklaşıyor şort giydiysen bacaklarına bakıyor küpeni izliyor dövmene bakıyor sonra da uzaylı gibi davranıyor...
Muğlayı bilemem ama, izmir gerçekten muazzem bir şehir. Yani ölmeden yapılması gereken 100 şeyin arasına izmir'i gezmek girmeli. :D

olurmu ersan cım yaşayacaksın ki en kötü interneti en pahalıya sana kakalasınlar yaşayacaksın ki en pahalı benzini sana kullandırtsınlar, yaşayacaksın ki çok çalıştırıp az maaş versinler, kaçak elektrikleri sana ödetsinler...
Herşeyi açıklayan cümle. :)

olurmu ersan cım yaşayacaksın ki en kötü interneti en pahalıya sana kakalasınlar yaşayacaksın ki en pahalı benzini sana kullandırtsınlar, yaşayacaksın ki çok çalıştırıp az maaş versinler, kaçak elektrikleri sana ödetsinler...

Çok sevdiğim bir amcamın feryadı geldi aklıma :

32 sene hizmet verdim,
650 gayme maaş var
200 gayme kira,
200 de 2 tane sıpa okuyo
400 üttü.
Lan ben ne yicem ?

Tüpüne zam,
Gazına zam,
Zam oğlu zam
Hani bize (z)am ?

Edit1:Mod kardeş seni sırf beni takip et diye mi koydular ne koysam kaldırıyon ?
Edit2:3. Dünya Savaşı çıkıyor beyler olaya Çin'de müdahil oldu ABD,Fransa,İngiltere,Türkiye vs Rusya,İran,Suriye,Çin (Fortress War var beyler yarın)
Edit3:İran Nükleer Tesisi yer altına alıyor bu nedenle ABD'nin kısıtlı süresi var müdahale için.

Son düzenleme:

32 sene hizmet verdim,
650 gayme maaş var
200 gayme kira,
200 de 2 tane sıpa okuyo
400 üttü.
Lan ben ne yicem ?

Tüpüne zam,
Gazına zam,
Zam oğlu zam
Hani bize (z)am ?

Edit1:Mod kardeş seni sırf beni takip et diye mi koydular ne koysam kaldırıyon ?
Edit2:3. Dünya Savaşı çıkıyor beyler olaya Çin'de müdahil oldu ABD,Fransa,İngiltere,Türkiye vs Rusya,İran,Suriye,Çin (Fortress War var beyler yarın)
Edit3: Yok la benide takip ediyor, videoyu kaldırmış.

3-4 senedir internet alemindeyim, yüzlerce kişinin içinden sadece 1-2 tane sizin tarif ettiğiniz kişileri gördüm.(daha doğrusu tanıştım) Bulunduğunuz ortamlarda sorun var bence :D

Ayrıca bu arabesk rapin falan ortaya çıkmasının nedeni hem rap hemde müslüm gürses dinleyen birtakım kişilerin bu ikisini birleştiren bir müzik yapmaya çalışmaları fakat becerememeleri :D

İnci sözlüğün bu olaydaki rolü ise, arabesk rapçi malların capslerini yapması, bu kadar çok takipçisi olan bir platform böyle birşey yaparsa sonuç bu ;)

Ayrıca bundan şikayet ediyonuzda,tam tersi daha kötü. Mesela annemin facebook hesabında gerek fotoğraf altına yapılan yorumlar gerekse özel mesajdaki konuşmalar sanrsın ki ülkeler arası özel görüşme yapılıyor :saw: O sahte olduğu belli şiirsel dil, konudan konuya saçma sapan atlamalar var ya gördükçe kendimi boğasım geliyor :saw:

tabiki değişen çok şey var fakat bütün suçu internete atmamak gerek :) Herşey aile,çevre ve kişini sahip olduğu zekada bitiyor.

ve eklemek istiyorum yeni nesil nereye gidiyor felan değil,kendi jenerasyonumda da "mal" denilebilecek kişiler var benden öncekilerde de benden sonrakilerde de,genelleme yapmamak lazım.

Son düzenleme:

32 sene hizmet verdim,
650 gayme maaş var
200 gayme kira,
200 de 2 tane sıpa okuyo
400 üttü.
Lan ben ne yicem ?

Tüpüne zam,
Gazına zam,
Zam oğlu zam
Hani bize (z)am ?

Edit3:İran Nükleer Tesisi yer altına alıyor bu nedenle ABD'nin kısıtlı süresi var müdahale için.
fwmi var ben geliyom 120 wizardım var hava kılıcı açık +9 efsun staffı var

valla değişmeyen bişey yok bissürü olay oldu olmaz dediğim şeyler oldu başıma gelmez dediklerim geldi ama lütfen kötü olanları gelmesin artık nolursun :agla

Geri