• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adminleri Moderatörleri bu konuya bekliyorum hemen gelin ![Yeni Versiyon Eklendi]

Teşekkürler beyler yorumlara hoşuma gitti :D

@Zafer @Deniz sizi koydum render alırken yazıları sağa çekmişim kusura bakmayın :( o boşta olan 2 adam siz olacaktınız :S

images

Kurtarmaya geldim erdeniz

Yeni ver eklendi up up up :D

Koyulacak 1-2 daha vardıda başka adam yok :D

Kahraman abi haşat etmiş seni diğerlerine gerek kalmamış

Vay arkadaş bi camdan tepikle dalmadığımız kalmıştı oda oldu :D
O ney nan öle çifteyle dalıyoruz arabaya ::haha:haha:haha:haha:haha:haha:haha

ulen hala gülüyorum gece gece millet ayağa kalktı bu ne ya :haha:haha:haha:haha:haha:haha:haha:haha

Kahraman abi haşat etmiş seni diğerlerine gerek kalmamış
Öyle oldu :D
Abi ben konuyada öyle dalacaksın diye bekledim :D
ulen hala gülüyorum gece gece millet ayağa kalktı bu ne ya :haha:haha:haha:haha:haha:haha:haha:haha
Bende ilk defa yaptığım birşeye bukadar güldüm :D :D :D

Erdo bu arada videoda ümit abinin nickte var ama ne yapıyor ayırt edemedim bu konuyu açıklığa kavuşturur musun? :D

Kahraman abi sana bir şey mi oldu? Son zamanlarda hiç sinirlenmiyorsun çok sakinsin, umarım değişmezsin forumdan ban yemek istemiyorum :pispis

Geri