• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AgBot Yeni Kurulum Sistemi Videolu+Resimli Anlatım (Legend V) Şu an Çalışmıyor!!!

Bakın videodaki gibi kurulumu yaptıktan sonra nuconnector u çalıştırın daha sonra AgBot u çalıştırın ve 15 sn bekleyin silkroad ı çalıştırın ve oyuna giriş yapın işte bu kadar...

nuconnector Çalıştıorm Onun Ekranında Sro_cilent.exe Yazıo Launcerdn Gircez Demi Bn Ondan grdm Zaman nuconnector Hata raporu verio

Teşekkür ederim abi.

Masaüstü resmine ne olmuşki en güzel duvar kağıdı o arabanın hastasıyım :D Sende varsa bana atarmısın abi ö.m ile :D

..........İ-bot KULLANICISI..........

AgBOTTa kuLLanmıştım ama hızlı kasmıyor...
Y!nede éLLéR!Né saqLık...

hook.exe yi açarken 'the program could not query the registry. Please ensure that you have registry reading permissions' seklinde bi hata alıyorum. neden acaba?

arkadaslar öncelikler herkeze merhaba ama bn agbotta sorun yaşıyorum :(
nuconnectoru açıyorum sonra agbotu çalıştırıyorum ama oyunu çalıştırınca bot a bilgilerim gtmiyo yani nu connectorde listening for sro_exe yazısı gelio dha sonra bişi çıkmıyo ne yapabilirm ilkten yeni meda patcheri denemeye çalıştım yarım bıraktım sorun bundan mıdır ?

arkadaslar öncelikler herkeze merhaba ama bn agbotta sorun yaşıyorum :(
nuconnectoru açıyorum sonra agbotu çalıştırıyorum ama oyunu çalıştırınca bot a bilgilerim gtmiyo yani nu connectorde listening for sro_exe yazısı gelio dha sonra bişi çıkmıyo ne yapabilirm ilkten yeni meda patcheri denemeye çalıştım yarım bıraktım sorun bundan mıdır ?

Bi zahmet konudaki vdeolu anlatıma veya resimli anlatıma baksaydınız görecektiniz sorununuzun nedenini.Media patcher felan kalktı lütfen konuyu inceleyiniz.

bunun DowLAndını kim ÇaLdı yau dowlandını ne edeceksiniz ki ne işe yarar..! ben bulamadım nerdee :ko

Geri