• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AgBot Yeni Kurulum Sistemi Videolu+Resimli Anlatım (Legend V) Şu an Çalışmıyor!!!

Kardeşim botu diyosan artık yuhh yani buraya kadar girip mesaj yazıpta bot indirmeyi bulamadıysan tebrikler.
Eğer bot değilde başka bir pogram ise söle ismini yardımcı olsun moderatörler...

Kardeşş ßenn Daha Yeni Kullanıyorumm ßu ßotu Keyloger Olduğuna da Pekk İnanmıyorumm Güveniyorumm Yhani Ama ßenimm Sorunum Kolay ßir Anlatım la Hem Çinli HeM Europe Charlarda ßir Anlatımm Rica Ediyorumm

arkadaslar yeni botta paraları almamak için napcaz ??

arkadaşlar botun çalşması için media patcher ı çalıştırmak lzm mı? lzm ise link verebilir misiniz. sitedeki dier link kırık da :S

sorumun cvabını aldım. saolun.

Update for Legend 5
DO NOT USE MEDIAPATCHER

diyor agbot sitede benim gibi aklına takılanlar için yazıyim dedim...

ben bu botu çalıştıramadım videodaki anlatılanları birbir uyguladım nuconnector açtım sonra bot açtım sro_client açmam gerekıyordu ama silkroad açılmıyor meydana gelen hata bu 1629392 yordam giriş noktası, msvcrt.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı. bi türlü bu sorunu gideremedim.

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...:'(

datafilecreator u açmaya çalıştıımda MSVCP100.dll bi dosya bulunmadı diyo:s

datafilecreator u açmaya çalıştıımda MSVCP100.dll bi dosya bulunmadı diyo:s

:D Anlatımda başıma öyle birşey gelmedi videoada ve resimli anlatımda da gördüğünüz gibi o yüzden yardımcı olamayacağım.Tek tavsiyem dosyaları eksiksiz olarak Sro klasörünü içine attığınıuzdan emin olmanız.

edxdeteur

YA benim sorunum biraz tuhaf bu dosya yok sronun için botla ilgili herşeyi indirdim ama bu yok :S

kardeş eline sağlık ama benim bi sorumum var tüm bunları yapıyorum ve enson botu açıyorum ve kısa bir süre sonra bot kapanıyor neden bir türlü bulamadım yardımcı olursan çok sevinirim

Geri