• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AgBot Yeni Kurulum Sistemi Videolu+Resimli Anlatım (Legend V) Şu an Çalışmıyor!!!

bunu dowlandı nerde :D ben mi göremedim :pff:

Ne alaka! Bu konuya girmeden önce AgBot bölümüdeki konuları incelesydiniz görecektiniz indirme linkini.Bu konu başlıktanda anlaşıldığı üzere kurulum konusudur.

tamam kızma gecenın bı yarısı dikkat edemedim :nse:

Arkadaşım ellerine sağlık...Ne zamandır bot arıyom...Sadece bu botla girebildim chara...Gerçekten süper anlatmışsın Ellerine kollarına sağlık...

Çok saol harika anlatmışsın.Adam haklı beyler bunlada anlamayan bıraksın oyunu yada elle kassın yabacak bişe yok

Konuyla Alakası Yok Yanlız Bu Botu Kullanınca Ban Yiyormuyuz.
Artık bu soruyu gördükçe midem bulanıyor. :) Şimdi bütün botlar(paralı,parasız),loaderlar keyhelper vs... hepsi illegal programdır ve ban sebebidir.Yani bu botu kullanınca ban risdkim daha fazla mı diye soracak olursanız hayır paralı bot,parasız bot hepsinin ban ihtimali eşittir...

Geri