• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alman Kıza İstanbul'da Gezdirilecek Yerler

N1 Kyuza

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 May 2009
Puanı
22
Merhabalar,

Yarın Almanya'dan bir kız arkadaşım Erasmus için İstanbul'a geliyor,kendisi ile daha önce tanışmadım başka bir arkadaşımın arkadaşı ve 10 gün benim evim de kalacak muhtemelen.Şimdi daha önce Alman bir kız ile tanışmadım nelerden hoşlanırlar konusuna girmiyorum. (Orasını halledeceğimden eminim :D)
Şimdi bu kız gezmek isteyecek ama ben nereye götürsem kestaneyi kestirmeden akşam eve dönebiliriz,bilmiyorum.Bu konu da yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Ayrıca daha önce Alman bir kız ile real de zaman geçirmiş olan varsa tavsiye de alabilirim.

Kanka nelerden hoşkanır konusunda yardımcı olamazsan biliyorsun yarım saat uzaklıktayım sana.Her türlü yardımcı olabilirim :D

Yeni bir ''Tecavüz'e uğradım '' vakası geliyor.Dikkat et almanlarda vibratör vardır.

Sultanahmet'e götür, İslamiyet'e davet et. Birde onun dilinde bir Kur'an-ı Kerim hediye et. Gerisi size kalmış gezin dolaşın. Gece fazla dolaşmayın it kopuk dolu yolunuzu keserler.

Gündüz beyoglu taksim civarı iyidir aksam kız külesi sahilde 1 2 tur ertesi günü eminönü gece sonra aksam nişantaşı ohooo istanbulda bir sürü yer var hangisini söyliyim :D istanbullu degilim fakat kaza yapmadan önce istanbula cok sık gidip gelirdim :) Tuzladan kızları alıp gezmeye giderdik onların sayesinde ögrendim :D sonuçda kızlar bana burları tanıttı güzel demekki :) aklında bulunsun kardeşim :) Ayrıca birşey içiceksen git kendin koy sonra tecavüze ugradım abiyleyim diye sızlanma :D

Gündüz beyoglu taksim civarı iyidir aksam kız külesi sahilde 1 2 tur ertesi günü eminönü gece sonra aksam nişantaşı ohooo istanbulda bir sürü yer var hangisini söyliyim :D istanbullu degilim fakat kaza yapmadan önce istanbula cok sık gidip gelirdim :) Tuzladan kızları alıp gezmeye giderdik onların sayesinde ögrendim :D sonuçda kızlar bana burları tanıttı güzel demekki :) aklında bulunsun kardeşim :) Ayrıca birşey içiceksen git kendin koy sonra tecavüze ugradım abiyleyim diye sızlanma :D

Abi korkutmayın gece uyuyamıcam sonra :D

Kadıköy'e gidin iki bira için almanlar bira sever :D

ilk olarak git sıvı sabun al :D alman elini yıkarken sabunu düşürürse ve senden almanı isterse bir titreşim sesini duyacaksın acaba telefonmu diye aklında yarım saliselik bir düşünce geçecek sonra onun vibratör olduğunu anlayacaksın :D gerisindede zevk almaya bak artık :D

Beyler lütfen salyalarınızı toplayın :D Bırakın da işin o kısmını ben halledeyim.Sizden hani güzel bir bar olur,mekan olur ne biliyim bu tarz şeyler bekliyorum :D

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Alman değilde, geçen yaz polonyalı bir sevgilim olmuştu antalyadan. Polonyalılara ne yapsan çok memnun kalıyorlar, asla yüzlerini asık göremezsin sürekli gülüyorlar. Bu arada denize götürmeyi sakın unutma. Kızla aranda birşey yaşamak istiyorsan çekinmeden yaşayabilirsin bu konuda yabancılar çok rahat, ben 2. gün götürmüştüm kızı. :pispis
Onun dışında polonyalı kız arkadaşım sakız çiğnenmesinden nefret ediyordu seninki ediyor mu bilemem. :D
Hal ve hareketlerine çok dikkat etmelisin, yabancılar bu tarz konulara çok dikkat ediyor hele ki aynı yaşta iseniz.
Dediğim gibi cinsellik konusunda hiç birşey için çekinmene gerek yok fazlası ile rahat insanlar bunu geçen yaz daha iyi anladım.
Bu arada en önemli şey, sakın onu kızdırma veya ona kızma çünkü tekrardan yumşatmak çok vaktini alır, kısaca kalbini kırmamaya dikkat et gerisini onlar halleder zaten. :)

Geri