• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alman Kıza İstanbul'da Gezdirilecek Yerler

Alman değilde, geçen yaz polonyalı bir sevgilim olmuştu antalyadan. Polonyalılara ne yapsan çok memnun kalıyorlar, asla yüzlerini asık göremezsin sürekli gülüyorlar. Bu arada denize götürmeyi sakın unutma. Kızla aranda birşey yaşamak istiyorsan çekinmeden yaşayabilirsin bu konuda yabancılar çok rahat, ben 2. gün götürmüştüm kızı. :pispis
Onun dışında polonyalı kız arkadaşım sakız çiğnenmesinden nefret ediyordu seninki ediyor mu bilemem. :D
Hal ve hareketlerine çok dikkat etmelisin, yabancılar bu tarz konulara çok dikkat ediyor hele ki aynı yaşta iseniz.
Dediğim gibi cinsellik konusunda hiç birşey için çekinmene gerek yok fazlası ile rahat insanlar bunu geçen yaz daha iyi anladım.
Bu arada en önemli şey, sakın onu kızdırma veya ona kızma çünkü tekrardan yumşatmak çok vaktini alır, kısaca kalbini kırmamaya dikkat et gerisini onlar halleder zaten. :)

Baya rahatlar malesef, öyle ki 2 değişim öğrencisi bir serviste basılmıştı bizim oralarda :D :D Servisçi abinin elinden zor almışlar erkeği :D :D

Dikkat et de kızı yaptım hamile kalmasını istemiyorum yardımcı olun diye konu acanlar kervanına katılma :ent

sokak sokak gezin derim sürekli yürüt. Otobüse falan bindirme onlar yürüyerek keşfetmekten zevk alırlar.

Geri