• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town[%100 Working]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
peki ekledigin zaman paylaşırmısın lütfen

----------

Queryle Ekledim Demiştin Queryi Verebilirmisin CarizmaSilkroad

Suleyman Arkadaşım sürekli aynı yorumu yapıyorsun sorunlar ve çözümlere açsan bu sorununu nasıl olur

sro_client.exe kapatılıyor diyorsun buraya değilde oraya yazsan daha iyi olur

Peki senden bişey rica etsem Carizma Myth clienti .myo dan .pk2 çevirip upload edermisin çok makbule geçer kardeşim Uygun client yok arabian a bende ya :S

sorun bizden kaynaklanıyor inkar etmiyozki :D rica etsem db ve media paylaşsan ?

şahsımca carizmasilkroad ın database paylaşmamasındaki amaç önüne gelen arabia mapi olan mobları olan vs. 125 cap oyun açamasın diyedir. bu arabia town olayınıda ekleyen adam işi bilen adamdır bu yüzden önüne gelen ekleyemiyecek.

Bu mapı ve mobları %100 sorunsuz ekleyen bir arkadaş iletişime geçebilirmi kesinlikle dosyalarla veya nasıl yaptığı ile ilgilenmiyorum sadece bu yeni cap hakkında bir kaç soru soracağım :)

Comandante İstersen Yardımcı Olabilirim ekle Ihsan Striker Uslu | Facebook :) 125 Skilleri Bagdat Sorunsuz Bende Akıyorum DB'yi Paylaşsammı diyede Düşünüyorum .
fxzlu.jpg

yav carizma paylaşmış ama yardım etmiyo be panpa adam kendine müslüman :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri