• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town[%100 Working]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Haritada Baghdada giremiyorum tıkladıgım gibi sro_client kapatılıyor diyor çözümü nedir

Carizma agam sağlam çalışan bir client verebilirmisin link ?

ben germani152 nin arkadasıyım jangan daydık ısınlandık bagdat a gıtmek ıcın loadıng ekranı geldı ama hıc dolmadı sonlandırdık oyuna gırınce s1033 bu hatayır verıyor db de de arabıan acık

carizma birader ben dediklerini yaptım fakat haritada hiç bişey gözükmiüyor :S

bakınız arkadaslar, video'da cektim goruldugu gibi hic bir problem olmadı . Sizler bir seyi eksik yapıyorsunuz suana kadar 3 kisi ekledi ve sorunsuz eklediklerini soyluyorlar.Video'da da hersey acık ve net.Sorun ve cozumler bolumune acınız sorularınızı aynı sorundan yasayıpta cozen vardır belki
bu arada yeni mob skili nasıl yorumlarınızı bekliyorum
fxl0f.png

Aslında Myth'nin clientini açabilsek herşey sorunsuz bir şekilde orada, npcsi olsun mob skilleri olsun fakat client koruması var hmmm

sorun bizden kaynaklanıyor inkar etmiyozki :D rica etsem db ve media paylaşsan ?

.myo .pk2 ederik bizde acılır :) 6 dk sı kaldı deneriz.Db mi paylasayım ? zaten sana db kodlarını vermisim birde db'mi mi paylascam ? güldürme adamı :up:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri