• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town[%100 Working]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dostum öncelikle konu için teşekkürler kodlarda problem yok değilmi ben hata yapmadığım sürece sorunsuz eklerim yani?

Ellerine saglik sen once npc leri paylas mevcut ise yoksa ben elimle tek tek npc eklemek zorunda kalacam skill e sonra devam edersin

korra'nın npc ekli dedigi database'ye baktım npc pozisyonları yok sadece refobj ve char'a eklenmiş.Bunun icin baya bir gecikebilir krmfrnc. ben biraz ekledim fakat suan isim olduguu icin paylasamam.Ayıptır soylemesi constantin fortrese el attım :)

:S bunu tamamlasaydik neyse artik kalanina ben el atacam csro r uyeligi olan varmi npc lere falan bakiyim bi gozumle goruyum

Test db de kontrol ettim sorunsuz ekleniyor arkadaşlar, şimdi asıl db me geçirip deneyeceğim fakat önce almam gereken yedekler var, sonucu yazarım ;)
@CarizmaSilkroad kafam az sakinleşsin skillere bende bakarım.

dikkatli okursanız yazdım :)
Skillerini malesef bende yapamadım ama en kısa zamanda yapınca paylasacam.

----------

hayırlı olsun :)

----------

yeni fix eklendi sehir icinde artık teleport yapabilirsiniz.media'da eklemeye gerek yoktur.

Yalnız ben yapamadığımı söylemedimki :) Sadece senin için yazdım..

Malesef bende değilde malesef yapamadım demen gerekmezmi :(

----------

Şehir NPC'lerini CSRO Arabia characterdata ve npcpos.txt yardımıyla ekleyebilirsiniz + RefObjCommon ve Char girişlerini veriyim ben size..

:)

. File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil

Kardeş Herşeyi halletim Girdim Fakat Baghdad yazısına Tıklayıp İçeriyi Görmek İstiyorum Sro_Client Durduruluyor Hatası alıyorum Çözümü Nedir

Dostum o skıll işi biraz karışık yani burda anlatmaya kaksam çok karışır Amalrul devil eklerken baya zorlanmıştım :)

Teamdan gösterebilirim

Saolasin peki bu db girdilerini tam olarak hangi txt lerden aliyoruz soylemen mumkun mu bir surpriz yapacam eger girdilere ulasabilirsem db girdilerine

media'dan db girdisini bulmayı mı soruyorsun ?
mob ve skillere yeni konu acarım ama bugun olmaz saat gec oldu denemeden paylasmam cunku deneyene kadar epey olur

Son düzenleme:
arkadaşlar çoğunuz yapmış sanırım sizlerden yardım bekliyorum herşeyi video daki gibi yapıyordum birden bir hata oldu bunu çözmeme yardımcı olursanız çok makbule geçer

Hata Title : REFOBJSTRUCT oto id kapatamiyorum.

buyrun resim:
fx2hd.jpg

----------

MaxiGame v1 database kullaniyorum carizmaSilkroad Sen hangi db kullaniyorsun bu oto id kapatmanin db ile alakasi varmi sakincasi yoksa senin kullandigin db yi atarmisin veya arabian map ekledigin bir databaseyi upload edermisin ?

germani152 arkadaşım bu rehber konusu sorun konusu değil, eğer bir sorunla karşılaştıysan açarsın sorunlar bölümüne konunu bilen arkadaşlar size yardımcı olmaya çalışırlar.

Arkadaşım Burda bilgi almaya çalışıyoruz senin verdigin tepkiye bak Adam konu açmış Ne güzel anlatmış video lu felan bende arkadaşımızın dediginin anlattıgının aynısını yapıyorum OTOMATIK ID kapatayamıyorum onu soruyorum verdiginiz tepkiye bak bırakın artık bu ciddi ağır abi ayaklarını bırakın şu moderator ayaklarını insanca soru soruyoruz konunun gerektirdigi şekilde bir soru sanki burda silkroad bölümündeki konuya knight server nasıl kurulur yazdımda böyle tepki veriyorsun yazık ne diyim size yardım etmek içinizde yok galiba sizin

----------

konuyu incelersen çoğu kişi resimli soru sormuş bi benimi görüyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri