• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town[%100 Working]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum ben Csro-R datasını extrac yaptım ve doğrudan filesların içine attım ama gameserver da hala hata var nerde yanlış yapıyoruz ?

Arkadaşlar benim db de şu anda son petlere kadar, hemen hemen herşey ekli, ben tutupda şimdi CsroR client içerisinden, "particles, data ve map" ı atarsam ve benimkiler ile değiştirsem ben bütün eklediğim petlerde dreslerde vs hepsinde sorun yaşamayacakmıyım ?
hadi map ı geçtikde particles ve datayi benim client ile değiştirsem iş sakata binmezmi, eldeki clientide bozmuş olmazmıyız ?.
yoksa bu CsroR clientinde eklediklerimiz zaten varmı , yani yeni petlerin bsr leri yeni dressler vs ?
kısacası editli ve hazır db ile clientte deneyen arkadaşlar yaşadıkları sıkıntıları yazarsa ona göre eklemeye başlayayım.

şimdi dostum 14 dg ve 15 dg yok ama güncel Csro-R cilent indirmiş oluyorsun

hiç olmadı cilentin yedeğini alırsın oyle denersin

+ CarizmaSilkroad paylaştığın moblar skill vurmayacak ? RefSkill vermemişsin Skill vurmayacağını belirtmen gerek .

+ CarizmaSilkroad paylaştığın moblar skill vurmayacak ? RefSkill vermemişsin Skill vurmayacağını belirtmen gerek .

Konu dışı fakat k.bakmayın. Swsro ya Yeni 125 Lv skillerini ekliycem database ve mediayı kodları ekleyip gerekli icon ve particles e dosyaları atıcam fakat Sro_client ve GameserverM yapılması gerek işlem var mı ? varsa nasıl yaparım.

eline sağlık dostum

buda benden bir resim :)

arabian4.png

dikkatli okursanız yazdım :)
Skillerini malesef bende yapamadım ama en kısa zamanda yapınca paylasacam.

----------

eline sağlık dostum

buda benden bir resim :)

arabian4.png
hayırlı olsun :)

----------

yeni fix eklendi sehir icinde artık teleport yapabilirsiniz.media'da eklemeye gerek yoktur.

Kardeş yav ben videonuz izleyerek tekrar ekldim ama yine aynı hata bak hata su bagdad yazısına tıklayıp içeriyi görmek istedigimde sro_cleint kapatılıyor hatası veriyor ve teleportla ışınlandıgımda sehre bom boş ekran yine aynı yardımcı oalcak başka bişey yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri