• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town[%100 Working]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşım Burda bilgi almaya çalışıyoruz senin verdigin tepkiye bak Adam konu açmış Ne güzel anlatmış video lu felan bende arkadaşımızın dediginin anlattıgının aynısını yapıyorum OTOMATIK ID kapatayamıyorum onu soruyorum verdiginiz tepkiye bak bırakın artık bu ciddi ağır abi ayaklarını bırakın şu moderator ayaklarını insanca soru soruyoruz konunun gerektirdigi şekilde bir soru sanki burda silkroad bölümündeki konuya knight server nasıl kurulur yazdımda böyle tepki veriyorsun yazık ne diyim size yardım etmek içinizde yok galiba sizin
konuyu incelersen çoğu kişi resimli soru sormuş bi benimi görüyorsun ?

Benim amacım sizi aşağılamak veya hor görmek değil, sorunun çözümüne bilsem ben size gerekli şekilde anlatırım. ama bilmediğim için sorunlar bölümüne'de konunuzu açın demeye çalışıyorum, bilen birisi elbet çıkacaktır. Bu tek sizin için değil konuda sorun belirten tüm arkadaşlar için geçerli benim sözüm.

bilen birisi diyorsun bende boşa sormuyorum Bu işle uğraşan kişiler bu konuda yorum atmışlar Bazı yerleri yapmışlar Bazı yerleri yapamamışlar arkadaşlardan fikir alıyorlar bende Resimli olarak Sorunumu belirttim. yanlış yaptıysam özür dilerim genede ama arkadaş ne güzel konu açmış arkadaşın dedigini harfiyen yapmama rağmen hata almam bu arkadaşın daha önce böyle bir hata alıp çözmüş olmasını düşündürüyor bende o yüzden bu konuya yorum olarak sorunumu belirttim bence o sizin dediginiz yerde konulara pek bakan yok demin girip baktımda koca bir sayfa çözülmemiş sorun demekki anlayanlar bu bölümde takılıyorlar bende o yüzden soru sordum genede size karşı böyle yanlış gözüküyorsa özür dilerim. tekrardan iyi geceler kolay gelsin.

oto ıd derken ne demek istedin ?

----------

RefObjStruct 'umu diyorsun ?

Bu sorunu diyorum nasil duzeltebilirim RefObjStruct Tablosu oto id aliyor bunu kapatmamiz gerekiyormus oyle diyor CarizmaSilkroad Arkadasimiz bunu kapatirken hata aliyorum nasil duzelticem sorunsuz oto ID yi kapatabilirim yardimci olsan ?

fx2hd.jpg

Arkadaşlar Havada Kalmıyorum o Sorunu Çoktan çözdüm Suanki Sorunum İçeriyi Görmek İstiyorum Hani Npcler Nerede Falan Gibisinden Baghdad yazısına tıkladıgım gibi sro_client kapatılıyor hatası alıyorum çözümü nedir

oto ıd kaldırırken aldıgın hatayı SQL'yi ac tepede Tool>Options>Designers'e tıkla sag bolumde 'Prevent Saving Changes that require table re-creation' secenegindeki işareti kaldır sorun cozulur.

----------

bu arada mob skilleri bayaa uzayacak gibi geliyor arkadaslar sadece 2-3 tane mobun attackını yapabildim.

Sorunsuz Çalışıyor Fakat Senin paylaştıgın Sadece DB'Ve Mediada Server_dep Bunun Prim-data- vs var onlarıda eklemen lazım buraya bunları yaparlarsa sadece isimleri gözükür harita gözükmez .
fx9gl.jpg

konuda soyledim zaten bro az dikkatli bakıp yorum atın.
csro-r mediapksini cıkarın server_dep haric hepsini update ettirin dedim+map particles,data music degiştirin dedim

Yanlış biliyorsun işte laucher-laucher_europe felan gereksız bunları neden update ettirsinler hepsın update yaptırın dıyorsunuz + txtisysistemi bile update yaptırmayacaklar cunku adamların npc leri felan gidiyor bilginiz olsun gereklı yerleri update yaptırın . Sonra oyundaki laucherınız felan gıder c-sro laucherı cıkar bilginiz olsun gereksizleri update yaptırmayın.

Sen oyunu bildigine emin misin bilader textuisytem zaten server dep icersinde launcher europa felanı da kendileri biliyor zahar
illa herseyi soylemeye gerek yok .

+Gereksiz yerleri alırlarsa magic pop bile açılmaz bilginiz olsun.

Konuyu spoiler icine alin ya rica ediyorum modlardan biri konuya el atsin ceki duzen verin cok daginik bir konu ama calisiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri