• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aral Online DATABASE

Technology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
36
Arkadaşlar bu oyunun sahibi bana çok yamuk yaptı arkamdan konuştu vs.vs. Ben de boş durmayıp database'sini aldım. Sanırım PowerScream (Onur)la beraber çalışıyor. Onur kusura bakma dostum ama benim bu garezim senin ortağına. Arda'ya yani. Neyse ben linki vereyim;
110Cap sade sorunsuz bir database ( kurduktan sonra temizleyiniz)
Buyrun link;
Aral Online DB'S.rar

NOT:
DENEMEDİM

Son düzenleme:
İlla senin arkandan iş çevirdi diye senin onun emeklerini alman doğru birşey mi ?hmmm
-

Ama boyle yapman gerekmezdı , illakı arkandan bırsey cevırıyorsa yuzune veya kendısıne soyle aranızda halledın mılletın emeklerını calıp burda sergıleme lutfe!
#Konu Kilit!

kardeşim hem adamın arkasından konuşuyosun hemde dava açıcaksın ? davayı ne diye açıcaksın dbmi çaldı diyemi ? o dbyi para veripde mi aldın acaba

Hakkında şuç duyurusunda bulunuldu Arda ben serverin sahibi biraz daha bekle daha neler yapacağım :)
Konuyu kaldırırsanız sevinirim serverin sahibi benim!
Ardacım canım benim vSro dosyaları çalındı bir şey yapamadılar? Senin bu ezik serverinin dosyalarını aldım diye mi suç duyurusunda bulunuyorsun :) Hahaha güldürme :)
Dilekçene şunu da ekle;
ÇALINAN vsro files dosyalarıyla kurduğum server filesim çalındı.

Son düzenleme:
Geri