• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aral Online DATABASE

İlgilenmek istemiyorlar veya kaale almıyorlar diyelim.. Ama senin yaptığına gülerler..

Size sadece birşey soracağım diyelim ki BlackPearl hacklendi.Ve database si meydanda geziniyor her forumda paylaşılıyor siz ne yapacaktınız nasıl olsa çalıntı fileslerle kurduk önemli değil mi diyecektiniz?

İcraat yapacaksan yap burada laf kalabalıgından başka bişe değilsin :S suna bak yok öyle olur yok böyle olur arkdasım dava acıyorsan ac ve bekle burada sen ne laf kalabalıgı yapıyorsn :S

tck madde 243, bilişim sistemine girme 1-2 yıl
verilerin kaydedilmesi tck madde 153 6ay - 3 yıl
tck madde 244 sistemi bozma, engelleme, verileri yok etme veya değiştirme 1-6 yıl

Ben burda vsro çalındı diye başvurmuyorum veritabanımı çaldılar diye başvuruyorum.
Uzak masaüstü bağlantısı ile yapılmış birşey bu.
Bilmeyen arkadaşlara söyleyeyim dedim.
Git söyle de ki ' Çalıntı " veritabanı " ile kuruğum oyunumun " veritabanını" çaldılar.

Bak şimdi senin dediğini bir örnekle sana anlatayım mantıklımı değilmi düşün :)

Sen bir hırsızsın .. Bir gün bir eve giriyorsun ve evden bir cep telefonu çalıyorsun ve artık o cep telefonunu kullanmaya başlıyorsun işte cep telefonunu güzelleştiriyosun para harcıyosun vs . vs. ve bum bir gecede bir hırsız gelip senin evinden çalıyor .. Bu durumda o hırsıza birşey yapabilirmisin :)

2 gündür dava açıcam diyorsun da 2 gündür burda millete cevap yetiştirmekle meşgulsün gidip dava açsana neyin kafasındasın :D

Konuyu uzatmayın beyler. 2 tarafında yaptığı doğru bir şey değil ve olay olup bitmiş. Bundan sonra bu açığı nasıl kapayacağınızı bulmanız gerekiyor. Bu problem başınıza oyun tuttuğunda da gelebilirdi? o zaman ne yapacaktınız? olayın tek iyi yönü bir açığınız olduğunu erkenden anlamanız ve bu problemi çözmek için uğraşmaya çalışmanız olacaktır.
Olayı tam olarak bilmiyorum, karışmakta istemiyorum fakat bir şeyler yaşanmış ki bu noktaya gelinmiş. Dediğim gibi 2 tarafında yaptığı doğru değil.

Ayrıca #Centaurus şuan hiç bir hukuki üstünlüğün bulunmamaktadır. Aynı olayın benzeri vsro'nunda başına gelmesine rağmen hiç bir şey yapamadığı gibi sizin de hiç bir şey yapmaya hakkınız yok. Çünkü böyle bir şey yaptığında seninde başın yanabilir. Çalıntı dosyalarla kurduğun oyununun dosyaları çalınacak ve savcılığa mı gideceksin?

Neyse söyleyeceğim bir şey yok, konu birazdan kitlenecek kolay gelsin.

Konuyu kilitliyorum fakat yöneticiler, moderatörler konuyu silmeyiniz. İnsanların bu db'den yararlanmasını istiyorum.

Geri