• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aral Online DATABASE

Hakkında şuç duyurusunda bulunuldu Arda ben serverin sahibi biraz daha bekle daha neler yapacağım :)
Konuyu kaldırırsanız sevinirim serverin sahibi benim!
Koskoca windows işletim sistemi piyasaya sızıyor ve crack yapılıyor ve microsoft crack yapana suç duyurusunda bulunmuyor sen kıytırıktan veri tabanı için bulunuyorsun kolay gelsin sana yolun açık olsun :)

Hakkında şuç duyurusunda bulunuldu Arda ben serverin sahibi biraz daha bekle daha neler yapacağım :)
Konuyu kaldırırsanız sevinirim serverin sahibi benim!
Millet Joymax'dan dosyaları çalıyor adamlar suç duyurusunda bulunmuyor, bu arkadaşımızda yıllarını vermiş sanki kıytırık bir files için suç duyurusunda bulunacak :D :D Git şikayet adamlar sana güler :D

Vsro files çalıntıyken 1 db'nin lafımı olur :D

Ayrıca burda emek hırsızlığından bahseden arkadaşlar vsro files kullanmasın o zaman :)

Varnas 15 günde 1 sw kuramıyorsun 200 tl yi alıp sw yi kurmadan gidiyorsun arkandan küfür edince arkandan mı konuşulmuş oluyor?Birde profesyonelmiş :D anca db çalarak millete başkalarının db lerini satarak kendini profesyonel gösterir senin gibiler.

Konuşmalarınıza dikkat ediniz.Mesajınızın içeriği değiştirildi.Tekrarı halinde BAN cezası vermek zorunda kalacağım.İyi Forumlar.

ZDMR (Global Moderatör)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Varnas 15 günde 1 sw kuramıyorsun 200 tl yi alıp sw yi kurmadan gidiyorsun arkandan küfür edince arkandan mı konuşulmuş oluyor?Birde profesyonelmiş :D anca db çalarak millete başkalarının db lerini satarak kendini profesyonel gösterir senin gibiler.

Ha bu arada forum üyesi o çok överek çalındı şikayet edicem dediğin dbde sadece 1 avatar eklenmiş , honor fix filan bunların konuları var dres eklemeninde konuları var, bunu vsrodan az anlayan bile yapar :ent

İstersen resmi burda da yayınlayabilirim Arda ;)

Yeri geldiğinde VSRO filesler paylaşıldı JOYMAX bir notice bile geçmedi web sitesinde. Neyin nesi bu . Koskoca filesler gitti ve JOYMAX hiç birşey yapmadı. Database'in paylaşıldı ortalığı yırtıyorsun playsro accountları patlatıldı . Bir oyununda 50bin üyeliği patlatıldı. Adamlar seslerini çıkarmadı öfkelenmedi . Neyse birşey demiyorum...

Yeri geldiğinde VSRO filesler paylaşıldı JOYMAX bir notice bile geçmedi web sitesinde. Neyin nesi bu . Koskoca filesler gitti ve JOYMAX hiç birşey yapmadı. Database'in paylaşıldı ortalığı yırtıyorsun playsro accountları patlatıldı . Bir oyununda 50bin üyeliği patlatıldı. Adamlar seslerini çıkarmadı öfkelenmedi . Neyse birşey demiyorum...
Adamsın +1

tck madde 243, bilişim sistemine girme 1-2 yıl
verilerin kaydedilmesi tck madde 153 6ay - 3 yıl
tck madde 244 sistemi bozma, engelleme, verileri yok etme veya değiştirme 1-6 yıl

Ben burda vsro çalındı diye başvurmuyorum veritabanımı çaldılar diye başvuruyorum.
Uzak masaüstü bağlantısı ile yapılmış birşey bu.
Bilmeyen arkadaşlara söyleyeyim dedim.

tck madde 243, bilişim sistemine girme 1-2 yıl
verilerin kaydedilmesi tck madde 153 6ay - 3 yıl
tck madde 244 sistemi bozma, engelleme, verileri yok etme veya değiştirme 1-6 yıl

Ben burda vsro çalındı diye başvurmuyorum veritabanımı çaldılar diye başvuruyorum.
Uzak masaüstü bağlantısı ile yapılmış birşey bu.
Bilmeyen arkadaşlara söyleyeyim dedim.

Peki kullandığın veri tabanının JOYMAX.CO.LTD'ye ait olduğunu arz etmeyi unutmamanı diliyorum :)

Şikayet etsen nolucak? :) Zaten kullanılan dosyalar çalıntı dosyaları şikayet etsen sende suçlu durumuna düşersin; kötü söz kullanmayın lütfen.

Geri