• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yxozbn3n.gif

Beyler bunun boyutu çok büyükmüş ya boyutunu düzeltebilme imkanınız varmı çokta küçültmeyin yeterli ben koydum fakat hareketli olmuyor.

Normalde sevmem hazır resimden imza yapmayı, ama al bakalım beğenicekmisin;

• 33uyb1x.png
  • 6qgxp0.png

Brisine sadece isim yazdım diğerinde oynama yaptım, Black Rock Shooter özentiliği yaptım. Nasıl seversin bilmem. Beğenmezsen mutlaka belirt başkası yapsın :)
Abi süpersin ama sadece bir düzeltme isticem Sadece ThelmoR yaz ve mümküsen en sağ alta yaz çünkü Shu'nun kapanmasını istemiyorum :) 2. aslında çok hoş ama insan bakınca anlamıyor gerçekten Guilty Crown mu değil diye . Black rock shooter zannettim gerçekten bi an o yüzden 1. ye dediğim şeyleri yaparsan seni teşekkür yağmuruna boğucam :D :kheart: Ayrıca su sol taraftaki japonca kanjiyi kaldırır mısın sana zahmet?

Abi süpersin ama sadece bir düzeltme isticem Sadece ThelmoR yaz ve mümküsen en sağ alta yaz çünkü Shu'nun kapanmasını istemiyorum :) 2. aslında çok hoş ama insan bakınca anlamıyor gerçekten Guilty Crown mu değil diye . Black rock shooter zannettim gerçekten bi an o yüzden 1. ye dediğim şeyleri yaparsan seni teşekkür yağmuruna boğucam :D :kheart: Ayrıca su sol taraftaki japonca kanjiyi kaldırır mısın sana zahmet?

Ps krallarındandır kendisi :D

Ümit abiye dedimde boyutu çok büyük dedi koymadı boyutunu biraz küçülmemiz lazım kim yapar acaba :D

Çok büyük değil aslında.. Hatta istediğin gibi terk i diyar'ın avatarla aynı boyutda.

hxorq28w.gif

Ama al bakalım 140x205 (bunuda kendın koyamazsın ama adminlerden veya modlardan falan istersen yapabilirler)

3f3mxbh4.gif

Yok beni hiç onlarla muhatap etme dersen:

oi6shweh.gif

Son düzenleme:

:drunks

Şuan evde değilim. Eve gidince silinmiş halini atarım halleder arkadaşlar, ben diğer isteklerle ilgilenicem...

İlk defa br çalışmamı beğenmiştim halbuki :aglaOda arkaplana gidiyor:askk: Depresyon takılıcam bende artık...

hırsız avatarımı çaldı :D

Ümit abi , seni Terk-i Diyarla bir tutmadığı için koymamış zaten. Forumda üyelerin belli bir boyutu var ve onun üstüne geçemezsiniz. Hiçbir yönetici ve moderatörde buna yardımcı olamaz. Terk-i Diyar'ın işi farklı seninki farklı

:drunks

Şuan evde değilim. Eve gidince silinmiş halini atarım halleder arkadaşlar, ben diğer isteklerle ilgilenicem...

İlk defa br çalışmamı beğenmiştim halbuki :aglaOda arkaplana gidiyor:askk: Depresyon takılıcam bende artık...

Ben bayıldım ona kaan.

Ümit abi , seni Terk-i Diyarla bir tutmadığı için koymamış zaten. Forumda üyelerin belli bir boyutu var ve onun üstüne geçemezsiniz. Hiçbir yönetici ve moderatörde buna yardımcı olamaz. Terk-i Diyar'ın işi farklı seninki farklı

Tamamda ben şakasını söyledim bunu zaten bunu bi kaç arkadaş söyledi bana tekrara ne gerek var ?

The-girls-down-the-stairs.gif

140x140 Boyutuna Getirebilen varmı ?

----------

kkk.gif

140x140 Boyutuna Getirebilen Varmı ?

Geri