• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yav arkadaş hiç bişi koyulmuyorki :D avatarda kız bi kere gülüyo kb doluyor :D imza desen 500 200 pixelde bi hareket yapsa bile 200 kb geçiyor :D

kullanmak isteyen olursa isim yazabilirim herşeyi silip. ordan yeni yaptım pürüz falan varsa fırca lekesi söyleyebilirmisnz

hwyoikyh.png

asian-girl-blows-kiss-gif.gif

beyler biri şu gifi ufaltıp boyutlandırabılır mı ben yaptım fakat olmadı hareketsız kaldı gif :D

----------

snsd_overload.gif

sunuda ımza yapıcam bı el atsanız :D

asian-girl-blows-kiss-gif.gif

beyler biri şu gifi ufaltıp boyutlandırabılır mı ben yaptım fakat olmadı hareketsız kaldı gif :D

----------

snsd_overload.gif

sunuda ımza yapıcam bı el atsanız :D

avatarın boyutu 2mb olduğu için gif olarak kabul etmiyor 774kb düşürdüm kabul etmesi lazım gif olarak gif imzayı sadece rütbesi olanlar yani yönetim ekibi koyabiliyor ayrıca eminim boyutu imza kurallarının dışındadır o yüzden uğraşma ben bakmadım bile o yüzden :)

bvllb.gif

koyduktan sonra fark ettim bende normal üye olduğun için sende daha düşük max boyut :) bende çalışıyor ama koyduğum gif denedim :p
istersen kullanabılırsın bro sıkıntı olmaz :D ben zaten kullanamıyorum :D

----------

ikisininde olması için mod olman lazım anca öyle koyarsın çok yüksek boyutlar bunlar :D
kucultsek bu seferde goruntuler berbat olur zaten calısmadı denedım :D

istersen kullanabılırsın bro sıkıntı olmaz :D ben zaten kullanamıyorum :D

----------

kucultsek bu seferde goruntuler berbat olur zaten calısmadı denedım :D

bak naparsın biliyonmu imzanın en alt satırını kes boyutları azcık küçült belki olur :D ve küçültürsen gerçekten kalitesi baya bi düşüyo :D

z19La.gif

yapamıyorum kı boyutları zor ayarladım oda calısmadı zaten pcde calısıyor sıteye yukleyınce bozuluyor :D
öngürülen boyutu geçtiği için sistem otomatik olarak gif'i jpg'ye çeviriyor bozulmuyor yani gözünü seveyim vip üyeliğin :p avatarı kullanabilirsin dediğin için teşekkürler uzun süre yui avatar-imza takılacağım değiştirsemde yine yui ile ilgili olacak bu arada yui ile ilgili bir imza yapacak biri olursa yok demem bu arada :fky:

Geri