• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

avatarın boyutlarını bilmiyorum sen biliyorsan ayalarım 10 saniyelik iş :D

140x140 ama kendim yaptım bakalım kendime bir tane avatar

bwp93.png

Kullanıcam şimdi :)

Beyler bana avatar yapabilicek varmı :)
Değişik birşey istiyorum , renkli ve kaliteli :shm:

Bana animeli bir avatar yapamısınız U.F yazsın küçük biryerde de kırmızı harflerle.Şimdiden teşekkürler...

Bir isteğim olacak ;

Bana 474x75 boyutunda ; gölgeli,yeşil,3d yazı, arkası siyah ve beyaz 2 tane. Etrafına zevkinize göre efekt ler verebilirsiniz :)

Örnek effect :

stock-vector-abstract-design-technology-theme-vector-background-eps-72382876.jpg

Örnek 3d yazı :

b-346851-3D_yaz%C4%B1.jpg

Tabi bizde düz gözükmesi lazım eğik değil :)

Yazı : Design Technology ve birde icon 256x256 olacak o da. Arkası Yeşil yuvarlak içi boş. İçinde de DT yazacak :) 3 Boyutlu gölgeli gene :)

Yardım edenlere sonsuz teşekkürler...

Yardım lütfen.. :)

Bir isteğim olacak ;

Bana 474x75 boyutunda ; gölgeli,yeşil,3d yazı, arkası siyah ve beyaz 2 tane. Etrafına zevkinize göre efekt ler verebilirsiniz :)

Örnek effect :

stock-vector-abstract-design-technology-theme-vector-background-eps-72382876.jpg

Örnek 3d yazı :

b-346851-3D_yaz%C4%B1.jpg

Tabi bizde düz gözükmesi lazım eğik değil :)

Yazı : Design Technology ve birde icon 256x256 olacak o da. Arkası Yeşil yuvarlak içi boş. İçinde de DT yazacak :) 3 Boyutlu gölgeli gene :)

Yardım edenlere sonsuz teşekkürler...

Altı üstü bir rica :)

Geri