• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

bxy2c.png

Fırça izleri acayip belli oluyor sanırım bu resimden iş çıkmıyıcak.Ben çok denedim açıkcası bunu bile yapamadım ^^ Eline sağlık genede.

Güzel bir resim aradım fakat bulamadım elinizde güzel bir resim var ise imza için üstüne NightOfShade yazarsanız sevinirim :)

Şimdiden yapan yapmayan herkese teşekkürler :shm:

Bana birisi asian,anime, böyle efektli guzel birsey yapabilirmisiniz?
140x140 olsun boyutu.

Bana acaba asyalı tatlı bir kızın imzasını yapabilrmisiniz

https://www.maxigamerz.com/signaturepics/sigpic207644_38.gif bu imzadaki gibi biri olursa sevinirim pek isim bilmiyorum o yüzden ps mastere birakıyorum işi :D :D renkli cafcaflı birşey yaparsanız sevinirm uygun bir yerinde theCastor yazarsa sevinirm şimdiden teşekkürler :)
Görüntü kalitesi foruma koyduğumda bozulduğu için spoilere koydum linki.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Banada şöyle nick'e uygun imza avatar yapabilecek varmı.Kurt olsun yeter :) değişik bişeyler olursa sevinirim.

Şu konuda iyi işlere imza atan birkaç arkadaşımız var müsahit bir zamanımda onlarla iletişime geçeceğim. PS Masterlık hakkında :)

Aynen Kaya abiden sonra kimse takmadı :D Halbuki ufak bir değişiklik istemiştim sadece kaya abini yaptığı üstünde :S

Gel birbirimize dürüst olalım. İlk defa bir çalışmamı beğenmiştim ve sen onu beğenmeyip, ondan daha sade, kötü demiyorum sen beğendiğin için, bir çalışma istedin ve inan bana öyle bir koyduk bu bana anlatamam...:drunks Bende düzeltmedim trip atıp :D

Geri