• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

7763.jpg

Bu resim'e herhangi bir yerine ' Sayco ' nickimi yazıp resmin boyutunu uygun niteliğe getirmen beni sevindirir , şimdiden teşekkürler

Buna Benzer Bişey olursa. ve kadını tam sola alıp Nıck sag tarafa gelırse ve üstü ışıklı kayan yazı gibi olursa çok güzel olur.. şimdiden teşekkür ederim.
Seninkini XNCN Yapsın En İyisi.

----------

7763.jpg

Bu resim'e herhangi bir yerine ' Sayco ' nickimi yazıp resmin boyutunu uygun niteliğe getirmen beni sevindirir , şimdiden teşekkürler
Al Bakalım
9324.gif

6411.jpg

kardeşim sana zahmet bunu boyutunu uygun hale getirip birde ' Sayco ' nickimi güzel bi şekilde yerleştirirsen çok makbule geçer

...En iyi yapan arkadaşın teşşürünü unutmam :)

Taylor momsen ile ilgili avatar ve imza istiyorum ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar böyle olsun yanındada Davy Jones yazsın güzel şekilde çok makbüle gecer bide sadece adam olsun arkasındaki bölge olması bide şapkası dışarda kalsın çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
evet ya çok saol çok harika olmusss :)

----------

çok saoll

----------

koyamadım nasıl koyucam ?

Geri